Microsoft Ve Yahoo Birleşti

Bu konuyu okuyanlar

ALMİ

Profesör
Reaksiyon puanı
60
Hmm bir isimden nasıl o sanrıyı çıkardın ki? Başkalarının yanlış zannını anlatmak için bulunduğun zan da aynı sonuca ulaşmış. :) Yani sırf isim konusunda bir düşünce belirtmiş olmak onların birleşeceğini düşündüğümüz sonucuna neden ulaştırdı seni?

Okumayı öğren tüm sayfaları oku zeki arkadaşım !!!

YaBing ,Bingoo isim tartışması ile arkadaşın nicki ne alakası var nickten bahsetseydim nickini söylerdim.Okumayı öğren ......

ambience

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence gayet yerinde bir birleşme... Google webmaster servisleri sayesinde açıkara önde fakat bu birleşmenin sonucunun 2012 de meyvesini vereceğini düşünürsek...

Bunu şöyle düşünün Microsoft shiftdelete yöneticileri sistemi geliştiriyor... yahoo Ziyaretçi ve üyeler içeriği belirliyor...

Microsoftun win7 ile birlikde dokunmatik arabirimi geliştirmesi ve önümüzdeki aylarda natal ile alışkanlıklarımızı değiştirecek olması geleceği biraz belirginleştiriyor benim açımdan... Mesela ben win8 de yapay zekaya bir geçiş bekliyorum onda olmasa bile bir sonraki sürümünde bekliyorum...Bu çalışmlar arama teknolojisinede yansırsa bence gayet başarılı olur... bekleyip görmek lazım.

ANNE

Profesör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
75
:D:D Arkadaşlar bir site kapanıp birleşmeyecek :D Sadece Bing teki özellikler Yahoo ya , Yahoo'dakiler Bing'te kullanılma hakkı olacak :D Hemen rakip bire düştü fln :D Komik yorumlar bunlar :D

Evet, tamamen haklısın. Editör bu hatayı düzeltmelidir. Yahoo ile Microsoft'un birleşmesi diye birşey yok.

Rakip teknoloji siteside açıklama yaptı. Kaynak

Düzeltme lazım.

The Dark Knight

Profesör
Reaksiyon puanı
77
Bu kadar kişi Bing ve Yahoo tek bir çatı altında toplancak sanıyor :)

Toplanmayacak arkadaşlar haberi nasıl okuduysanız :)

Sadece birinde olmayan özellik diğerine enjekte edilecek.Yahoo duracak arama sonuçları Bing tarafında Yahoo adı altında verilecek.

Not=Milleti kandırmayalım.... mustifanci nasıl bir insan merak ediyorum.Sen kesin tricapus ırkındansın :)
Haberde zaten ortak bir site açıyorlar diye bir şey yazmıyor. İkisinin de bir birine destek olacağı ve reklam gelirlerinin birleşeceği yazıyor. Siz nereden çıkarttınız yeni site diye? Sadece iki firma bu birleşmeyi böyle absürd bir isimle almış. Görmüyor musunuz Steve Ballmer nasıl bir kalemle imza atıyor.

penguin

Profesör
Reaksiyon puanı
201
Ballmer göbeği mi eritmiş yoksa benim gözler mi bozuldu? :)

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Okumayı öğren tüm sayfaları oku zeki arkadaşım !!!

YaBing ,Bingoo isim tartışması ile arkadaşın nicki ne alakası var nickten bahsetseydim nickini söylerdim.Okumayı öğren ......

Allah Allah herkeste garip bir gerginlik var sebebini anlamıyorum. Kardeşim ben yazılanı okuyorum fakat sanırım sen kendi yazdığının farkında değilsin. Çünkü benim "isim Yabing yerine Bingoo olsaydı daha iyi olurdu" şeklindeki bir cümlelik mesajımı alıntılayıp "bu insanlar hala Yahoo ve Bing birleşiyor sanıyorlar" demişsin, ben de sadece isim önerimden bu sonucu nasıl çıkardın diye sordum. Gayet normal bir durum değil mi? Sanırım bana öfkeyle yazarken benim mesajımı alıntılamış olduğunu unutmuşsun. :)

ALMİ

Profesör
Reaksiyon puanı
60
Allah Allah herkeste garip bir gerginlik var sebebini anlamıyorum. Kardeşim ben yazılanı okuyorum fakat sanırım sen kendi yazdığının farkında değilsin. Çünkü benim "isim Yabing yerine Bingoo olsaydı daha iyi olurdu" şeklindeki bir cümlelik mesajımı alıntılayıp "bu insanlar hala Yahoo ve Bing birleşiyor sanıyorlar" demişsin, ben de sadece isim önerimden bu sonucu nasıl çıkardın diye sordum. Gayet normal bir durum değil mi? Sanırım bana öfkeyle yazarken benim mesajımı alıntılamış olduğunu unutmuşsun. :)

Doğru bir alıntı yapmışım eğer birleştiğine inanmasaydın isim tartışmazdın....