Microsoft OneNote'u kullanıyor muyuz?

microsoftum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Standart kurulum ile birlikte Office 2007'den itibaren bilgisayarlarımızda yerini alan OneNote'u denediniz mi?

Kısa bir süre önce tavsiye ile kullanmaya başladığım bu güzel Office uygulaması gerçekten çok işime yarıyor.

- Online ve Offline olarak çalışma kitapçıkları oluşturabiliyorsunuz. Ayrıca tüm çalışma kitapçıkları arasında kelime bazlı genel arama yapabilmeniz mümkün. Bu özellik ile alacağınız notları tek bir yapı altında tutarak dilediğiniz zaman kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.

- Online özelliği sayesinde bilgisayarınıza erişiminiz olmasa bile, bilgisayarınızdan yazdığınız notları internet üzerinden görüntüleyebiliyor ve düzenleyebiliyorsunuz.

- Kitapçıklar üzerinde grup çalışması yapabiliyorsunuz. Bir kaç ofis çalışanı tek döküman üzerinde çalışabiliyor gibi. Bu özelliği müşteri notları, çalışma takibi gibi işlemler için kullanabilirsiniz.

Örnek bir ekran görüntüsü :

Umarım işinize yarar...

E32KERNEL

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Yüzyılın icadı olmaya aday bir nimet ! :)
Microsoft 'un şimdiye kadar gelmiş geömiş en iyi programıdır kendisi.
Bilgisayarda çalışırken okuduklarımdan notlar alan birisiyimdir.Aldığım notlar kaybolmasın diye, HTML dökümanı olarak yazıp, saklardım. Ama uğraştırıyordu bu yöntem..
Geçenlerde keşfettim bu programı ve muhteşem bir şey. Notlarınızı kolaylıkla alabilirsiniz ve çok iyi organize olabilirsiniz. Programın çok deli özellikleri var.

Hayatıma yaşama sevinci kattı bu program. :D :D
Sık sık not alan arkadaşlara, bu programı kesinlikle öneriyorum.Az birşey uğraşın, programı öğrenin. :D

gfbhkn1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hiç kullanmadım. tam olarak da ne işe yaradığını bilmiyorum.

yedionbir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yazılım üreticisi olun veya olmayan şimdi gözünüzü kapatıp bir not alma programı hayal edin.....şimdi de onu 10 ile çarpın karşınızda office onenote...mükemmellin bir adım ötesinde cidden, bu işi hakkıyla yaptığı için tebrikler microsoft

leroy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[video=youtube;u_FwV2Oc3Bc]http://www.youtube.com/watch?v=u_FwV2Oc3Bc[/video]
notlarla işim olmuyor beyin bedava :) atıyorum niye hamballık yapayım ki

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
Çok güzel bi uygulama gerçekten çok işime yarıyor Evernote kullanıyordum one notela tanışınca tamamen Onenote a yöneldim evernote da duruyor ama bilgisayarımda özel şifrelerimi saklıyorum ayrıca one note da Notlarınızı şifreliyebiliyorsunuz evernote da sanırsma bu özellik yok

Habesi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aslında bi kulanmayı denedim ama not almaktansa böyle bi proje için hazırlanıcak bi dosya tasarımında bir program olmuş