Yardım Microsoft onedrive 5 gb kullanım hakkı?

Bu konuyu okuyanlar

lifestone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Miscrosoft onlineda ucretsiz olarak depolamam 5 gb. Bu 5 gb aylik olarakmi yenilenecek yoksa yillikmi. Bide bu 5 gb doldugunda onedrive uzerinden silebiliyormuyuz?

Black_point

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Miscrosoft onlineda ucretsiz olarak depolamam 5 gb. Bu 5 gb aylik olarakmi yenilenecek yoksa yillikmi. Bide bu 5 gb doldugunda onedrive uzerinden silebiliyormuyuz?
onedrive telefon ya da masaüstü uygulamasını kullanabilir, ya da internet tarayıcınızdan girerek içeriğinizi yönetebilirsiniz, 5 gb alan için yenileme yok; sabit 5 gb alanınız var. Yeterli gelmezse Google Drive ya da Media Fire gibi daha fazla alan veren yerleri tercih edebilirsiniz

lifestone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
onedrive telefon ya da masaüstü uygulamasını kullanabilir, ya da internet tarayıcınızdan girerek içeriğinizi yönetebilirsiniz, 5 gb alan için yenileme yok; sabit 5 gb alanınız var. Yeterli gelmezse Google Drive ya da Media Fire gibi daha fazla alan veren yerleri tercih edebilirsiniz
5 gb lık depolama kısmında dosyaları silebiliyorum. Mesela 4.5 gb kullaniyorum 4 gbı sildim. Toplam 4.5 gb daha yerim oluyor değil mi? Bu konularda yeniyim daha yeni yeni öğreniyorum. Tekrar cevap verirsen çok minnettar olurum

Black_point

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Toplam size verilen alan 5 gb; Sildiğiniz alan kadarını yine kullanabilirsiniz. Yeterli değilse yeni bir microsoft hesabı açarak, açtığınız hesap ile 5 gb onedrive daha almış olursunuz

Ekli dosyalar

• 142.png
    142.png
    3.2 KB · Görüntüleme: 36

lifestone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Toplam size verilen alan 5 gb; Sildiğiniz alan kadarını yine kullanabilirsiniz. Yeterli değilse yeni bir microsoft hesabı açarak, açtığınız hesap ile 5 gb onedrive daha almış olursunuz
Teşekkür ederim. İyi günler

sysarchitect

Software & Systems
Reaksiyon puanı
1
Öğrencilere bildiğim kadarıyla 1 TB ücretsiz alan sağlıyordu OneDrive. Öğrenci hesabınız varsa bir göz atılabilir.