Microsoft Halen SVCHOST'u Çözmeye Çalışıyor

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
XP SP 2 de yok galiba böyle bir hata ben daha karşılaşmadım

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
zaten bu sorunlar yüzünden.xp kullanmayı bırakdık.ben demiştim.Sadece xp'yi etkilecek virüsler ve sorunlar artacak diye.Sebebi basit para para para.xp'yi kötülecek ki yeni çıkardığı işletim sistemilerinden para kazansın.

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
zaten bu sorunlar yüzünden.xp kullanmayı bırakdık.ben demiştim.Sadece xp'yi etkilecek virüsler ve sorunlar artacak diye.Sebebi basit para para para.xp'yi kötülecek ki yeni çıkardığı işletim sistemilerinden para kazansın.

Meyve veren ağaç taşlanır bu kadar basit

cagatayz

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Windows 8 satışları için XP bitirilmeli :D

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Windows 7 kullanıyorum ancak bu SVCHOST illetinden hala nefret edityorum...

St. Benoit

Profesör
Reaksiyon puanı
6
İşyerinde 3 adet bilgisayarda hâlâ bulunmakta. Arada kanser ediyor adamı ama yine de efsanedir xp :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
saçma sapan komplo teorileri kurmaya gerek yok xp mi kalmış üstüne 3 tane işlerim sistemi çıktı windows 7, windows 8 harika sistemler hatta windows8 xp den daha hafif bir sistem

TayfunYilmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Uzunca bi süre xp kullandım bende şuan win7 kullanıyorum bana daha pratik geliyor win7

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
saçma sapan komplo teorileri kurmaya gerek yok xp mi kalmış üstüne 3 tane işlerim sistemi çıktı windows 7, windows 8 harika sistemler hatta windows8 xp den daha hafif bir sistem

sen kendini kandırmaya devam et.madem komplo o zaman.bu sorun bilindiği halde microsoft olarak neden bir çözüm bulmuyorsun.sürekli xp güvensiz diye haberler yaptıracağına.sen microsoft olarak daha güvenli yapmak için çalış.aslında böyle yaparak kendi ürünlerini kötülüyor.

3-5 sene sonra aynısını windows 7 ve diğer sürümlere yapacaklar.biraz geç olur ama.o zaman anlarsın gerçeği.

Phabio

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Hala XP kullanıyorum ve başka bir işletim sistemi hiç kullanmadım. Hiç sorun yaşamadım, fazlası ile memnunum.

2ikysyp.png

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
ben demiştim.sadece xp'yi etkilecek açıklarda.artış yaşanacak diye.Microsoftun para kazanma politikası bu.her yeni üründen sonra eskini tukaka yap ki millet yenisini alsın paracıklar gelsin.

Yeni bir Windows XP kernel zero day açığı keşfedildi. Şu an Adobe Reader açığıyla birlikte XP makinelere browserla uzaktan sızılıyor

http://news.softpedia.com/news/Micr...und-for-Windows-XP-Zero-Day-Flaw-404419.shtml