Yardım Microsoft Edge Update Çok Fazla Var

Bu konuyu okuyanlar

Emre Durden

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Merhaba. Ben görev yönetcisini açtığımda bu şekilde yaklaşık 15 tane Microsoft Edge Update görünüyor. Bu normal midir? Nasıl geçebilir?
sorunnn.png

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Normal değil. Bilgisayarı yeniden başlatın. Edge'yi çalıştırın, tarayıcı geçmişini (göz atma verilerini/tüm zamanlar) temizleyin.
Ayarlar>Yardım ve geri bildirim merkezi>Microsoft Edge Hakkında'yı tıklayın. Güncelleştirmeler denetlensin.

Emre Durden

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Normal değil. Bilgisayarı yeniden başlatın. Edge'yi çalıştırın, tarayıcı geçmişini (göz atma verilerini/tüm zamanlar) temizleyin.
Ayarlar>Yardım ve geri bildirim merkezi>Microsoft Edge Hakkında'yı tıklayın. Güncelleştirmeler denetlensin.
Hocam söylediklerinizi aynı şekilde uyguladım şuanda güncel olduğu yazıyor. Görev yöneticisinde 1 tane gözüküyor şuan ondan. Ben daha önce sadece yeniden başlatmıştım bir süre sonra tekrar çoğalmıştı. Şuanda problemim çözüldü gibi görünüyor. Yardımlarınız için teşekkür ederim hocam.

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,927
Bende de böyle bir çözemedim gitti.
Hangi görevin ne için çalıştığını görebilmek için Edge ekranı açıkken Shift+Esc yapın. Hangi görevin ne işe yaradığını görebilirsiniz. Tarayıcıların çoğu çoklu çekirdekten yararlanabilmek için işleri görev parçacığı olarak bölüyor.

Örneğin;

1622954374912.png

Ayrıca Edge güzel değil. Opera, Opera GX ve Chrome gibi seçeneklere yönelebilirsiniz.