Microsoft Edge Tarayıcı Kullanıcı Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Bende edgeye geçtim pcde çok memnunum. Görev yöneticisinde yaptığım karşılaştırmalara göre chromedan daha az kaynak tüketiyor. Birde edge zaten kaldırılmıyor artı olarak chrome yükleneceğine edgeyi güncellemek daha mantıklı. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.
[/QUOT
Kesinlikle katılıyorum bu yoruma.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Temiz bir Orijinal Windows 10 kurulumunun bilgisayara iyi geleceğinden eminim.
Aynen öyle, o zaman kolay gelsin şimdiden size.

revolutioni

Asistan
Reaksiyon puanı
196
Kullanıcı kulübümüz büyüyor. Web browser forumunda edge ile alakalı pek konu yoktu açmam iyi oldu

Kulübümüz büyüdükçe sabit konu olmaya daha çok yaklaşıyor. Microsoft Edge kullanıcıları destek vermeyi unutmayın. Diğer tarayıcıların olduğu gibi bizim de sabit bir konumuz olacak yakında :D

@KimBuGamzeli sen Windows 8.1 kullanıcı kulübü kurulduğunda da destek vermiştin hatırladım seni :D

Son düzenleme:

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,929
Ekli dosyayı görüntüle 106859
MİCROSOFT EDGE TARAYICISI KULLANICI KULÜBÜ
Chromium edge veya Eski edge kullanan kişilerin sorunları sıkıntıları anıları veya sohbetleri için oluşturulan bir kulüp.
Ekli dosyayı görüntüle 106860Ekli dosyayı görüntüle 106861

Yeni Microsoft Edge Tarayıcısını İndirmek için tıklayın
Chromium olduğundna bende Opera ile katılıyorum sonuçta aynı şey.

VM de UWP olan ilede katılıyorum.

Reaksiyon puanı
6,424
Bilgisayarımın sistem özelikleri biraz kötü o yüzden başka tarayıcı kurmak istemedim
Bide Xbox one da edge var gayet işe yarıyor arada sdn forumda xbox dan giriyorum gayet iyi olmuş.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Kullanıcı kulübümüz büyüyor. Web browser forumunda edge ile alakalı pek konu yoktu açmam iyi oldu

Kulübümüz büyüdükçe sabit konu olmaya daha çok yaklaşıyor. Microsoft Edge kullanıcıları destek vermeyi unutmayın. Diğer tarayıcıların olduğu gibi bizim de sabit bir konumuz olacak yakında :D

@KimBuGamzeli sen Windows 8.1 kullanıcı kulübü kurulduğunda da destek vermiştin hatırladım seni :D

Artık Windows 10 kullanıyorum key aldım çünkü almasaydım Windows 8.1 Pro kuracaktım :D

revolutioni

Asistan
Reaksiyon puanı
196
1593682854559.png

Yıldırım E.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,681
Bir aralar edge kullanırdım ama artık beğenmiyorum Chrome iyi.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Windows 10 çıktığından beri edge kullanıyorum yeni sürümü çıkıncada geçtim hemen sadece bir sayfayı başka sekmede açma olayı kötü geliyordu şimdi aynı sayfada açmaktan daha iyi geliyor arada fazla sayfa açacak olursam karışıyor ortalık ama olsun.

revolutioni

Asistan
Reaksiyon puanı
196
Kullanıcı kulübümüz büyümeye devam ediyor. Windows 10 kullanan herkes en az bir kere microsoft edge'yi denemeli bence aradaki farkı göreceksiniz.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Chrome tabanlı olması js ağırlıklı sitelerin yüklenmesinde daha kolaylık sağlıyor. Bunun dışında firefox ile sayfa gezintilerinde hantallık hissediyorum ve aradığım bir çok eklenti ne yazık ki firefox eklenti mağazasında ya mevcut değil yada eksi muadil versiyonları mevcut. O yüzden uzun zamandır sadece edge chromiuma şans veriyorum. Ondan önce brave kullanıyordum.

revolutioni

Asistan
Reaksiyon puanı
196
Edge chromium Google chrome eklenti mağazasından eklenti yüklemeye izin veriyor + kendi mağazası bulunuyor. Gayet zengin

revolutioni

Asistan
Reaksiyon puanı
196
Kulübümüz an itibari ile 793 görüntülenmede 1000 görüntülenmeye az kaldı. Nice binlere

willkommen

Asistan
Reaksiyon puanı
156
Formattan sonra Google Chrome yüklerken Edge kullanırım. Bu bakımdan çok faydalı.

TEGİN

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
M. Edge Chromium' da son sekme kapatılınca tarayıcı da kapanıyor. Bunu nasıl engellerim, bir ayarı var mı?

Bu arada gerçekten hafif ve hızlı bir tarayıcı olmuş. Aslına bakarsanız kendi özgün tarayıcı motorunu daha da iyileştirse daha iyi olurdu. Tekel tekel tekel. :)

tanselya

Asistan
Reaksiyon puanı
27
İnternet tarayıcıları sürekli geliştiriliyor ve kullanıcılara daha iyi bir hizmet sunmayı amaçlıyor. Günümüzde en çok kullanılan tarayıcıların başında Chrome geliyor. Son dönemde Microsoft’un Chromium altyapısı ile yeniden geliştirdiği Edge tarayıcısı da yükselişi ile dikkatleri üzerine topluyor. Geçtiğimiz günlerde Chromium tabanlı Edge ve Chrome tarayıcılarına gelecek güncelleme ile performans artışı sağlanacağı gündeme gelmişti.

Edge kullanıcılara sunulalı bir yıl oldu ve kullanıcıların beğenisini toplayacak yeni özelliklere kavuşuyor. Gelen güncelleme ile tarayıcının geçmişi ve etkin sekmeleri farklı cihazlarda otomatik olarak senkronize edilecek. Bu özellik uzun zamandır Chrome tarayıcısında kullanılıyor. Şirket yeni güncellemenin kademeli olarak dağıtıldığını açıkladı. Buradan haberin detaylarını öğrenebilirsiniz.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Edge ve Edge Beta kullanıyorum ama geçenlerde Brave tarayıcısını kurmuştum bunu denedim sanki bana göre edge ve edge beta'dan biraz daha hızlı açıyor gibi siteleri. Brave'de güzel tarayıcı denemeyen varsa denesin derim.