Microsoft Edge Tarayıcı Kullanıcı Kulübü

MaXus3

Asistan
1593544653158.png

MİCROSOFT EDGE TARAYICISI KULLANICI KULÜBÜ
Chromium edge veya Eski edge kullanan kişilerin sorunları sıkıntıları anıları veya sohbetleri için oluşturulan bir kulüp.
1593544711332.png
1593544741256.png

Yeni Microsoft Edge Tarayıcısını İndirmek için tıklayın

MaXus3

Asistan
Microsoft edge'de internet bağlantınız koptuğu zaman chrome'daki dinozor gibi bir oyun yapmışlar çok iyi düşünmüşler.
edge://surf/ adresinden ulaşabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşin içinde Chormium varsa kullanılır ama ben geçiş yapmaya eriniyorum :)
Chrome'dan daha hızlı geliyor bana o yüzden artık onu kullanıyorum.

CapScroLL

Profesör
Yasaklı
Microsoft edge'de internet bağlantınız koptuğu zaman chrome'daki dinozor gibi bir oyun yapmışlar çok iyi düşünmüşler.
edge://surf/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Chrome'dan daha hızlı geliyor bana o yüzden artık onu kullanıyorum.
Format attığım zaman Chrome kurmadan deneyeceğim.

MaXus3

Asistan
Windows 8.1'inde kullanıcı kulübü (ana konusu) yoktu onuda kurmuştum. Bu kategoriye bakınca edge'nin kullanıcı kulübünü göremedim kurayım dedim.

Format attığım zaman Chrome kurmadan deneyeceğim.
Sanırım Windows 10'un bir sonraki güncellemesi içerisinde gelerek eski edgenin yerini alacak.

CapScroLL

Profesör
Yasaklı
Windows 8.1'inde kullanıcı kulübü (ana konusu) yoktu onuda kurmuştum. Bu kategoriye bakınca edge'nin kullanıcı kulübünü göremedim kurayım dedim.

Sanırım Windows 10'un bir sonraki güncellemesi içerisinde gelerek eski edgenin yerini alacak.
Performans farkı gözle görülecek kadarsa mutlaka yerini alır, Microsoft bir IE olayını daha yaşamayı göze almaz en küçük fırsatı değerlendirir.

BJKolik

Tek Yol BEŞİKTAŞ
Yönetici
Moderatör
Windows 10 Pro ve ona bağlı Microsoft Edge son sürüm kullanıyorum çok memnunum.

MaXus3

Asistan
Ben Avast Secure Browser Kullanıyorum. Çok hızlı ve güvenli. reklam engellemesi de var
Tarayıcıların browserlarını hiç denemedim ancak edgeyi öneriyorum izleyici engelleyicisi yerleşik şekilde geliyor.

Windows 10 Pro ve ona bağlı Microsoft Edge son sürüm kullanıyorum çok memnunum.
En iyisini yapıyorsunuz.

MaXus3

Asistan
Performans farkı gözle görülecek kadarsa mutlaka yerini alır, Microsoft bir IE olayını daha yaşamayı göze almaz en küçük fırsatı değerlendirir.
Chromium Edge kullanım oranı firefox'u geride bıraktı geçtiğimiz aylarda yavaş yavaş microsoft tarayıcı sektöründe yeniden büyüyor.

Evet
1593545952096.png

MaXus3

Asistan
Koleksiyonlar özelliği çok kullanışlı oldu iyi ki getirmişler. Çoğu notumu artık oraya alıyorum. PDF okuyucu eski edgedeki gibi olursa tam olacak. Ayrıca okuma modunu çoğu sitede bir şey okurken kullanıyorum.

Bu konu daha çok insana ulaşırsa İnternet Tarayıcıları / Web Browser kategorisinde sabit bir konu olması gerektiğini düşünüyorum. Sabit konularda edge tarayıcısı hiç yok.

Son düzenleyen moderatör:

BJKolik

Tek Yol BEŞİKTAŞ
Yönetici
Moderatör
Koleksiyonlar özelliği çok kullanışlı oldu iyi ki getirmişler. Çoğu notumu artık oraya alıyorum. PDF okuyucu eski edgedeki gibi olursa tam olacak. Ayrıca okuma modunu çoğu sitede bir şey okurken kullanıyorum.

Bu konu daha çok insana ulaşırsa İnternet Tarayıcıları / Web Browser kategorisinde sabit bir konu olması gerektiğini düşünüyorum. Sabit konularda edge tarayıcısı hiç yok.
Ben bir bakayım buna.

BJKolik

Tek Yol BEŞİKTAŞ
Yönetici
Moderatör
Microsoft Edge' den önce İE 11 ve öncesini kullanıyordum. Hepsinden de memnundum.

Son mesajlar