Yardım Microsoft Edge arkaplanda internet tüketiyor

Bu konuyu okuyanlar

BabaPro71

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Selam arkadaşlar bugün edge ye geçiş yaptım. Bugün oyundayken birden pingim çıktı görev yöneticisine bir baktım edge nerdeyse LoL'ün 2 katı internet tüketiyor edge açık olmamasına rağmen ve bu olayı bugün 4-5 kere yaşadım. Ancak görev yöneticisinden görevi sonlandırınca ping sorunu gidiyor. Önceden Opera GX kullanıyordum böyle bir problemim yoktu. Bunu nasıl kapatabilirim veya nasıl çözebilirim. Şimdiden teşekkürler.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,235
Enteresan ilk defa duydum, edge açtığınızda modemi kapatın diye bir esprik yapmayacam, üstadlar gelip yardımcı olur ?

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
Selam arkadaşlar bugün edge ye geçiş yaptım. Bugün oyundayken birden pingim çıktı görev yöneticisine bir baktım edge nerdeyse LoL'ün 2 katı internet tüketiyor edge açık olmamasına rağmen ve bu olayı bugün 4-5 kere yaşadım. Ancak görev yöneticisinden görevi sonlandırınca ping sorunu gidiyor. Önceden Opera GX kullanıyordum böyle bir problemim yoktu. Bunu nasıl kapatabilirim veya nasıl çözebilirim. Şimdiden teşekkürler.
Merhaba.
Görev Yöneticisi - Başlangınç - Microsoft Edge - Sağ Alt - Devre Dışı Bırak seçeneği ile siz istemediğiniz sürece çalışmamasını sağlayabilirsiniz.