Yardım microsoft acpi uyumlu kontrol yöntemi pil sürücüsü

Bu konuyu okuyanlar

AhmetArdaAkyüz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
microsoft acpi uyumlu kontrol yöntemi pil sürücüsü

bunu devre dışı bıraksam ne olur
neden devre dışı bırakmak istediğimi sorarsanız tek bir sebebi var o da şu

benim evde eski bir laptop var (3 yıllık) ve ben bu bilgisayarın pilini öldürdüm yanı hep %0 da kalıyor bu bilgisayarı ben sadece yatakta film izlemek için falan kullanıyorum ve diğer işleri masaüstünden hallediyourm neyse işte ben dün bunu kapattım hiçbirşey olmadı sadece ekran parlaklığı biraz arttı acaba bunu kapatsam bişey olur mu diye sordum

yani kapatmak performansı arttırır mı ya da zarar verir mi hani pil için birşey ama benim pil ölü zaten şarjsız çalışmıyor

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
microsoft acpi uyumlu kontrol yöntemi pil sürücüsü

bunu devre dışı bıraksam ne olur
neden devre dışı bırakmak istediğimi sorarsanız tek bir sebebi var o da şu

benim evde eski bir laptop var (3 yıllık) ve ben bu bilgisayarın pilini öldürdüm yanı hep %0 da kalıyor bu bilgisayarı ben sadece yatakta film izlemek için falan kullanıyorum ve diğer işleri masaüstünden hallediyourm neyse işte ben dün bunu kapattım hiçbirşey olmadı sadece ekran parlaklığı biraz arttı acaba bunu kapatsam bişey olur mu diye sordum

yani kapatmak performansı arttırır mı ya da zarar verir mi hani pil için birşey ama benim pil ölü zaten şarjsız çalışmıyor
ACPI tabloları ile iletişim kuramayabilir Windows. Her zaman açık kalmalı. Ellemeyin.