Mi note 10 lite MIUI 12

Bu konuyu okuyanlar

hyo.thunder

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Arkadaşlar belki beni hatırlayan olur bi kaç gün önce telefon sorup ediyordum. Dün mi note 10 lite aldım çok da memnun kaldım şu zamana kadar tek bir sıkıntı var bu MIUI 12 neden bu telefona gelmiyor çünkü internetteki sitelerde bile bu telefon modeline yer verilmemiş sebebi nedir

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Çok fazla cihaz olduğu için kademe kademe geliyor. Ülkelere göre de farklılık gösteriyor. Yakında gelecektir sizlik bir şey yok yani.

Ramazan Özkaya

Asistan
Reaksiyon puanı
97
Hayırlı Olsun hocam. Hem en son gelmesi daha iyi bir nevi çünkü herhangi bir sorun olursa güncellenmemiş olur rahat edersiniz. Zamanında mi A3 e 4 .de doğru düzgün gelmişti güncelleme .ilk güncelleyenler isyan etmişti [emoji1787][emoji1787]

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Çok fazla cihaz olduğu için kademe kademe geliyor. Ülkelere göre de farklılık gösteriyor. Yakında gelecektir sizlik bir şey yok yani.
MIUI 12 de gelecek 2. etapta. Xiaomi ilk etapta daha çok satan cihazlara güncelleme sunuyor.
miui-12-guncellemesi-alacak-cihazlar.jpg

hyo.thunder

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Valla o konuda haklısınız ama insan ister istemez güncellemek istiyor Yeni halini görünce MIUI arayüzünün üstüne teknoloji meraklısı olunca :D

Ramazan Özkaya

Asistan
Reaksiyon puanı
97
Mi A3 de arayüz Mara yüz olmadığı için heç meraklana miyoruz [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

2jz-GTE

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Arkadaşlar belki beni hatırlayan olur bi kaç gün önce telefon sorup ediyordum. Dün mi note 10 lite aldım çok da memnun kaldım şu zamana kadar tek bir sıkıntı var bu MIUI 12 neden bu telefona gelmiyor çünkü internetteki sitelerde bile bu telefon modeline yer verilmemiş sebebi nedir
Hayırlı olsun. Bende 128 lik siyahını aldım 10 gün oldu bende memnunum MIUI 12 geldiğinde yükleme bence yukleyenlerden geri dönus al ondan sonra iyiyse yükle bence çünkü arayüz şuan bile mükemmel.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Mi Note 10 Lite sadece avrupada satılan bir cihaz olduğundan hem asya tarafında hem avrupada satılan cihazlardan daha az bilinirliği olması normal hatta belki de Mi Note 10 Lite için çin romu diye bir seçenek olmadığından MIUI 12'nin geç gelme sebebi budur çünkü MIUI güncellemeleri çoğunlukla önce çin romuna gelir sonra diğer romlara