Soru Redmi Note 8 veya 8 pro almayı düşünüyorum

Bu konuyu okuyanlar

Apomm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Ben bu sene 12.sınıf sınav öğrencisiyim. İşim gereği tüm herşeyimi PC üzerinden yaptığım için telefona hiç ihtiyaç duymadım ve almadım. 2. bir laptop aldım. Onun dışında tuşlu telefon yetiyordu artıyordu da. Fakat hem dershane hem de kütüphaneye gideceğim için video çözümleri ve diğer insanlarla iletişim için telefon almayı düşünüyorum. Bu sene beni atsın yeterli. Redmi Note 8 veya 8 Pro kullanan yakınlarım var ve onlarda kısmen memnun. En azından üniversitede iş bulana kadar bu telefon bana yeterli gelir mi ?
Teşekkürler

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,969
RN8 Pro'yu öneririm. Parayla mı alacaksınız yoksa bedava mı verecekler? Ücretliyse ne kadara alacaksınız peki?

Apomm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
RN8 Pro'yu öneririm. Parayla mı alacaksınız yoksa bedava mı verecekler? Ücretliyse ne kadara alacaksınız peki?
Aslında konumum gereği kaçak yoldan da alabilirim , xiaomi mağazalarından da alabilirim. O yüzden kaçak fiyatı daha uygunsa oradan alacam. Ortalama 4K-5K arası düşünüyorum. Param var üstünüde ailem tamamlıyacak.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,969
Aslında konumum gereği kaçak yoldan da alabilirim , xiaomi mağazalarından da alabilirim. O yüzden kaçak fiyatı daha uygunsa oradan alacam. Ortalama 4K-5K arası düşünüyorum. Param var üstünüde ailem tamamlıyacak.
Kaçak asla önermem. Yasal olarak almanızı öneririm.

Apomm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Kaçak asla önermem. Yasal olarak almanızı öneririm.
Aslında burada %90 herkes kullanıyor kaçak telefon o konuda bir sıkıntı yok ama mağaza fiyatlarını bilmiyorum. Note 8 pro fiyatları ne kadardan başlıyor vergi cart-curt dahil ?

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,969
Aslında burada %90 herkes kullanıyor kaçak telefon o konuda bir sıkıntı yok ama mağaza fiyatlarını bilmiyorum. Note 8 pro fiyatları ne kadardan başlıyor vergi cart-curt dahil ?
Eski bir telefon. Şuanda RN12 serisi var. @eilhanzy gibi ben de RN10S'i öneririm.

Apomm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Aslında onunda orijinal fiyatı bile absürt derecede pahalı değil. Listeme ekledim bunu babam gelsin diğer telefoncularla konuşacaz.
bide şey sorcaktım. Kasa boyutu çokmu büyük göründüğü gibi ? Iphone büyüklüğünde bir kasa öncelikli tercihimdir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aralarından kesinlikle RN8 Pro'yu öneririm ama bütçe esnerse RN10S'e de bakabilirsiniz.
Bütçeyi bizimkiler arttırabilirse 10S gayet iyi bencede fiyat / özellik olarak.

Son mesajlar