Mi 9T vs Redmi Note 9 Pro vs Realme 6

Bu konuyu okuyanlar

Alsr17

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
Kuzenim telefon alacak bu üç telefon arasında kalmış, öncelikleri ergonomi, batarya, malzeme kalitesi ve kamera. Sizin öneriniz nedeniyle birlikte nedir ?

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Öncelikle Realme 6 malzeme kalitesinden kaybediyor geriye Mi 9T ile RN 9 Pro kalıyor kuzeninizin öncelikleri arasında batarya olduğu için RN 9 Pro öneririm batarya yerine ekran öncelikleri arasında olsaydı Mi 9T önerirdim

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Kuzenim telefon alacak bu üç telefon arasında kalmış, öncelikleri ergonomi, batarya, malzeme kalitesi ve kamera. Sizin öneriniz nedeniyle birlikte nedir ?
Üçü arasında 90 hz ekran hızından dolayı Realme 6 öneririm.

Reaksiyon puanı
6,381
Realme 6. Ayrıca öncelik malzeme kalitesi? Hani bunun pek de bir öncelik olabileceğini sanmıyorum. Yani 11 pro max kalitesinde olsa ama plastik olsa hayır olmaz mı diyecek? Hani kastettiği şey hissiyat veya sağlamlık da olabilir ama zaten sağlamlığın tek olduğu segment amiral gemisi segmenti.

Neyse. Malzemenin yapıldığı şey düşük olsa da elde ki hissiyat ve gerçekten kalite realme 6'da mi9T'ye çok yakın bir kalitede. 90Hz ve o 90Hz'i de oyunlarda görebileceğiniz için realme 6. Ve ön kmaera dahil kamerada genel olarak daha iyi olduğu için realme 6.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Realme 6. Ayrıca öncelik malzeme kalitesi? Hani bunun pek de bir öncelik olabileceğini sanmıyorum. Yani 11 pro max kalitesinde olsa ama plastik olsa hayır olmaz mı diyecek? Hani kastettiği şey hissiyat veya sağlamlık da olabilir ama zaten sağlamlığın tek olduğu segment amiral gemisi segmenti.
Önceliğinin malzeme kalitesi olduğunu belirtince arka kapağı ve çerçeveleri plastik bir cihaz önermek istemedim yoksa bunun dışında Realme 6 kendi segmentinde alınabilecek telefonlardan biri

Reaksiyon puanı
6,381
Önceliğinin malzeme kalitesi olduğunu belirtince arka kapağı ve çerçeveleri plastik bir cihaz önermek istemedim yoksa bunun dışında Realme 6 kendi segmentinde alınabilecek telefonlardan biri
Demek istediğim şey malzeme kalitesinin bir öncelik olmasını garipsemem. Çünkü hani, sağlam olsun, çizilmesin, güzel hissiyat versin dersiniz ama ne bileyim önceliği malzeme kalitesi olması şaşırttı beni.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Demek istediğim şey malzeme kalitesinin bir öncelik olmasını garipsemem. Çünkü hani, sağlam olsun, çizilmesin, güzel hissiyat versin dersiniz ama ne bileyim önceliği malzeme kalitesi olması şaşırttı beni.
Malzeme kalitesinden kastı gorilla glass surumu olabilir.

Son mesajlar