Mi 9 Lite Bootloader Kilidi

hasanymz3449

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Telefonuma root atmaya çalışıyordum,Xiaomi hanımda pek bilgim yok yeni geçtim.Twrp yükledim sonra magiski yükledim hata verdi hatayı araştırdım “wipe data” seçeneğine basın düzelir yazıyordu bende bastım düzelmedi sonra “Advance”ye girip system filan seçtim yeniden wipe yaptım bu sefer telefon açılmadı.Bilgisayardan mi flash tool ile flash yaptım ama yaparken unlock ı seçmememiz gerekiyormuş bende bunu bilmiyordum iş işten geçtikten sonra öğrendim.Sonara cihaz bootloader de takılı kaldı.Araştırdım ,kilitlenmiş. Açamak içinde araştırdım,unlock tool ile açılıyormuş yükledim giriş yaptım ama oda hata verdi. Hatayı gidermek için “Ayarlar> Mi hesabı> Mi Cloud ve Senkronizasyonu Etkinleştir ve Cihazı Bul’a gidin” den bir ayarı açamam gerekiyormuş ama cihaz açılmadığı için girip açamıyorum. Bazılarına saat veriyormuş ama bende oda çıkmadı .Zaten hep böyle şeyler beni buluyor.Telefonun kilidini açamamım bir yolu var mı acaba? Terimleri yanlış yazdıysam özür dilerim ve şimdiden teşekkür ederim.