Mf den Tm ye geçiş

Bu konuyu okuyanlar

Mr.Potatoes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
11. sınıfım ailemin ve dış çevre baskısıyla mf seçtim fakat mf ye yeteneğim olmadığını zaten öncedende biliyordum ve zaten 11. sınıfın ilk zamanlarında gelen ağır derslerle beraber bunu daha iyi anlamış oldum .
TM ye benim gerçekten bir ilgim var zaten normaldede coğrafya tarih videolarını çerez niyetine açıp izleyen biriyim edebiyatı çalıştığımda yapabiliyorum hafızam fazlasıyla kuvvetli asıl soru şimdi ben nasıl tm ye geçiş yapabilirim bunun hakkında hiçbir bilgim yok
Bu süreç nasıl işler bi bilginiz var mı ?

TamerKaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Öncelikle okul müdürüne ya da müdür yardımcısına gidip durumu anlatman gerekiyor. Kuvvet muhtemel onlara iş çıkardığın için azar işiteceksin. Velini çağırırlar sonra. Bir haftaya kalmaz yeni sınıfına geçersin. Şimdiden iyi şanslar ve başarılar.

Mr.Potatoes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Öncelikle okul müdürüne ya da müdür yardımcısına gidip durumu anlatman gerekiyor. Kuvvet muhtemel onlara iş çıkardığın için azar işiteceksin. Velini çağırırlar sonra. Bir haftaya kalmaz yeni sınıfına geçersin. Şimdiden iyi şanslar ve başarılar.
eyvallah

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,458
Hacım TM için matematiğin iyiyse sıkıntı çekmezsin. Matematik büyük oranda etkiliyor. Okul müdürüne gidip değiştirmek istediğini söyleyecen o halleder.

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
MF olarak tercih edebileceğin üniversite bölümlerini,
TM olarak tercih edebileceğin üniversite bölümlerini incelemeden karar verme.

Ne okumak istiyorsan, bölümünü ona göre seç.

xdal

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Kardeşim kolay bir iş sıkıntı çekmessin bence neye ilgin varsa onunla uğraş boşu boşuna sevmediğin nefret ettiğin derslerde başarılı olmaya çalışırsan hem nefret edersin hem de başarısız olursun hiç uğraşma mf ile direk sevdiğin alana geç

Mr.Potatoes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Beyler yardımlarınız ve fikirleriniz için teşekkürler
ama bizim müdür yardımcısı en yakın 12. sınıfta değiştirebilirsin bidaha dedi