Messenger Kuramıyorum Yardım

Bu konuyu okuyanlar

bayram_42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamun aleyküm...

Live messenger'ın son sürümünü kurdum kaldırdım şuanda hiç bir messenger sürümünü kuramıyorum. Bilgisayarımdan tamamen kaldırmama rağmen messenger kurulum başlatıcısını çalıştırdığımda messenger ve mail yüklü görünüyor. C nin içindeki bütün messenger dosyalarını sildim kayıt girdilerini de sildim fakat bir türlü olmuyor kurulum başlatıcısında messenger ve mail hep yüklü görünüyor.
Daha eski sürümlerini denedim setup'lu olan onlarda üst sürümü varmış gibi görüyor kurulumu sonlandırıyor.
Ne yapacağımı şaşırdım bir yardım ?

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Program ekle kaldıra gel buradan kaldırmayı dene bi

1603.png

Deffall

Doçent
Reaksiyon puanı
42
yanlış anlama ama böle birşey olduğunda bir sürü şey deneyip gene olmazsa sinir olurum. ozaman Format basarım.. :)

bayram_42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yanlış anlama ama böle birşey olduğunda bir sürü şey deneyip gene olmazsa sinir olurum. ozaman Format basarım.. :)

Haklısın şuanda elimden ondan başka bir şey gelmiyor.
Ama sırf bunun içinde format atmak istemiyorum.

openline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ya bu live 2009 da oturum açmama sorunu oluyor bende ama eski sürümlerinde yok o sorun acba sizde de öyle mi?

venselos

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Evet arkadaşım ben de 2009'u yükledim yükleyeli msn başı sorunlardan kurtulmuyor. Programın açılışı bayağı bi uzun sürüyor artı görüntülü konuşma olayını 2009'da gerçekleştiremiyorum.

Son mesajlar