Messenger 9 Camera açamıyorum yardım

bybilal

Asistan
Reaksiyon puanı
0
messenger 9 kullanıyorum ses ve görüntü kurulumunda cam ve ses ayarları gayet sorunsuz çalışıyor fakat karşı tarafa kamera daveti yapınca ne kendimi görüyorum nede karşıdaki beni görebiliyor cam açılmıyor.cameranın kendi prgramından açılıyor çalışıyor yani kameram ama msnde görüntülü aramada olmuyor.yanlız bir kere açıldı ondada karşı taraf beni görüyor fakat ben kendimi göremiyorum çarpı işareti var hep.yardım edermisiniz.msn 8.5 te kurdum olmadı.karşı tarafın msn side 9.kendi orjinal driverinida denedim gene olmadı.

madaf

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bende de bu baya bi sorun oluyo,şu ana kadar bulduğumtek cözüm bilgisayarı yeniden başlatmak :S başka bi cözüm yolu bulamadım duymadımda

bybilal

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende de bu baya bi sorun oluyo,şu ana kadar bulduğumtek cözüm bilgisayarı yeniden başlatmak :S başka bi cözüm yolu bulamadım duymadımda

yeniden başlatmak ne işe yararki anlamadım :S

ahmet331

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aynı sorun bende de var..:S bende bu yüzden skype kullanıyorum:thumbdown:

madaf

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bilgisayarı yeniden aşlataak açabildim camı,ama açılıo biliyorum,ne fayda sağladına gelince cam acılıyo :)

tolgacakiroglu

Asistan
Reaksiyon puanı
3
cam acmakta sorun yok ki ya. Kalk sandalyeden yuru biraz. Uzat elini. Ac cami.

Yok ben cam acmak istemiyorum. Turkum ulan ben. Kamerayi acacam dersen o baska tabi.

ikspi

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Aynı sorun bende de var, yeni temiz bir kurlum yaptım. Önceki kurulumlarda hazırladığım xp kurulum dvd si ile kurduğumda otomatik kamera sürücüsü yükleniyordu, şimdi ise driveri setup dosyasından kurdum ama yine olmadı. MSN 9 problemli galiba.

---------- saat 23:20 eklendi ---------- önceki mesaj saat 23:02 eklenmişti ----------

Buldum, buldum, buldum....
Başkaları kameram olduğunu bilirlerse sorun kalmıyor.....
Tabi ayardan sonra yeniden başlatıyoz....

kopukucurtma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun bende de var, yeni temiz bir kurlum yaptım...ama sorun yine aynı,sadece ben karşı tarafa webcam açmak istiyorum,yada sadece karşı tarafı görmek istiyorum :(ama maalesef olmuyo

talsuv61

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Bende de var,çoklu oturum için, başlat çalıştırda ufak bi ekleme yapmıştım.ondan mı diye düşünüyorum ama onlan alakası yoktur.

İlginç ki 7. sürümde sorunsuzca çalışıyor ama 9u tekrar kuruyorum gene olmuyor.

---------- saat 23:57 eklendi ---------- önceki mesaj saat 23:03 eklenmişti ----------

Çözümünü buldum.
Kişisel de web kameramın olduğunu başkalarının görmesine izin veri işaretlerseniz kamera çalışıyor.
Denedim ve oldu.( Zaten biri de bulmuş şimdi gördüm onu da)