Mesleki Yeterlilik Sertifikaları Dönemi Başlıyor

Bu konuyu okuyanlar

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
saçma sapan işler işte ne ayak bunlar?

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Bu mesleki yeterlilik sertifikaları sonra tekelleşmenin sebebi olmasın? Konu açık değil.

kadirdemir

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bana kalırsa güzel bişey ve torpilin önüne geçilebilir bu şekilde. mesleki yeterlilikten geçenler ve sertifikaya hak kazananlar işe alınsa herkes hakettiği yerde olur diye düşünüyorum.

gkhn_43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yeterli bir anlatım bile yapamamışlar bu işler amacının net olması hedefin ne olması gerektiğinin belirlenmesi lazımdır ben bu açıklamalardan açık olarak birşey anlayamadım bu sektörde microsoft var cisco var bunlara alternatif ne yapacaksınız ileri düzey mühendisliğin temelinimi atacaksınız yoksa kıytırık işkurun düzenlediği kurslardan mı vereceksiniz

neverland

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
resmi bir kurum ve bilişim üst kurulu ortaklığı ile yapılırsa olur yoksa birileri kaymak yer

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
bana kalırsa güzel bişey ve torpilin önüne geçilebilir bu şekilde. mesleki yeterlilikten geçenler ve sertifikaya hak kazananlar işe alınsa herkes hakettiği yerde olur diye düşünüyorum.

Ondada sahte belge falan yaparlar bişi merak etme :D

ulaş35

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Kar amacı olmadan yapılsın da kim yaparsa yapsın , diğer türlü ben hakkımı helal etmiyorum. Daha başka ne diyebilirim ki.

Yeterlilik felan hikaye , sen işini iyi bildikten sonra ve sıradan bir çalışan olmadığın sürece hele hele türkiye gibi bir fırsatlar ülkesindeysen hayatta aç kalmazsın.Ha giderde cebindeki 3 kuruşla evlenip 5 kuruşluk sorumluluk altına girersen ve hiç yoktan asgari ücretle çalışayım dersen işte o zaman aç kalırsın.Elinde mesleğin olsun da ne olursa olsun , sen bu sınava girdin diyelim bi şekilde de geçtin diyelim , fabrikada işe başladın ya da hernerdeyse , yapman gereken işi yapamadın diyelim , eeeee patron aman bunun yeterlilik belgesi var kovmayalım mı diyecek , basacak kıçına tekmeyi yallah.