Soru Memur Veya Kamu Çalışanları Youtuber Olabilir Mi?

Bu konuyu okuyanlar

kriptokod

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Para kazanması açık lakin para çekimi yapmayan bir kanal olarak devam etmek istiyorum. Şu anda reklam gelirleri oldukça iyi. Kripto üzerinden aldığım için ödemeleri Youtube hayatıma devam etmek istiyorum. Bunun bir sıkıntı yaşatıp yaşatmayacağını bilmek istiyorum. Para kazanması açık ancak Adsense ödemesi almayan bir Youtube kanalı için Memurluğa sıkıntı yaşatacak bir durum söz konusu mudur? İçerikler kripto para analizleri ve yatırım tavsiyesi vermeden birkaç kripto önerisi üzerinden yürüyen bir kanal. Bu içerikler Memurlukta uyarı almama sebep olur? İçeriklerimde sıkıntı var mı?

kriptokod

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Uyarı alacağını sanmıyorum.
Peki diğer hususlar hakkında bilginiz var mı? Çünkü vergi ödemek için şirket açma zorunluluğu var. Şirket işlerine bulaşmak istemiyorum. Youtube sadece benim tanınmam ve tanıtımlar için reklam alabilmemi sağlamak için aracı oluyor.

The Punisher

Doçent
Reaksiyon puanı
606
Para kazanması açık lakin para çekimi yapmayan bir kanal olarak devam etmek istiyorum. Şu anda reklam gelirleri oldukça iyi. Kripto üzerinden aldığım için ödemeleri Youtube hayatıma devam etmek istiyorum. Bunun bir sıkıntı yaşatıp yaşatmayacağını bilmek istiyorum. Para kazanması açık ancak Adsense ödemesi almayan bir Youtube kanalı için Memurluğa sıkıntı yaşatacak bir durum söz konusu mudur? İçerikler kripto para analizleri ve yatırım tavsiyesi vermeden birkaç kripto önerisi üzerinden yürüyen bir kanal. Bu içerikler Memurlukta uyarı almama sebep olur? İçeriklerimde sıkıntı var mı?

Bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum, ek iş olarak düşün hiçbir zararı olmaz, tabi bulunduğun işteki ŞEYLERLE alakalı bir şeyler yaparsan tabi olabilir.
Memurlar.Net sitesinden konu açarsan daha iyi olabilir.

Son mesajlar