Mehmet Aurelio Beşiktaş'ta

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
aureliokpk_3ILKU.jpg

Transferin hızlı takımı Beşiktaş, Real Betis'te forma giyen milli oyuncu Mehmet Aurelio ile 2 yıllık anlaşma sağladı.
Quaresma ve Guti gibi dünyaca ünlü yıldızları kadrosuna katan Beşiktaş, transferde beklenmedik bir bomba daha patlattı ve Mehmet Aurelio'yu renklerine bağladı.
İspanya'nın Real Betis takımında forma giyen Brezilya asıllı milli futbolcu ile yapılan görüşmelerde 2 yıllık anlaşma sağlandı.
Öğle saatlerinde bu transfer için girişimlerine başlayan yöneticiler, kulübü ve oyuncuyla anlaştı. Aurelio'nun yarın resmi sözleşmeye imza atması bekleniyor.
Türkiye'de daha önce Trabzonspor ve Fenerbahçe'de de forma giyen Aurelio, önümüzdeki 2 yıl boyunca siyah-beyazlı formayı giyecek.

http://www.ntvspor.net/haber/futbol/21990/aurelio-besiktasta

axxeqr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
trt'de altyazı da geçti.. ne diyelim ne kadar istemesemde artık futbolcumuz hayırlı olsun.

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
ntvsporda söylediler
haber sitelerine düşünce eklerim

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Necip'in önünü kesmesin yeter. 100 tane Aurelio'ya değişmem.

mkykal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
' Robinho dan daha iyi bir transfer . ' Diyor Rıdvan Dilmen :)) İhtiyaç olarak

MüktesebaT

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Mehmet aurobinho:biggrin:

Ne gereksiz tansfer oldu takım iyice ihtiyar heyetine döndü..

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
necibe yazık oldu.
ama necip keser aurelioyu

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Bu adam geldi ya yuh diyorum sadece. Rico paşaya neler yaptığını unutmadım! Seni getiren zihniyete!

MüktesebaT

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Ne güzel gidiyordu transferlerimiz..Şimdi bu tansferle suyunu çıakrdık..Ama siyah beyaz forma siyahi futbolculara her zaman yakışr..:))

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Bu adam geldi ya yuh diyorum sadece. Rico paşaya neler yaptığını unutmadım! Seni getiren zihniyete!

Ali Tandoğan da geldi. İbrahim Üzülmez'in elmacık kemiğini kırmıştı kafa atarak. Futbolda olur böyle durumlar. Tek korkum Necip Uysal adına. Ama sanırım Ernst'i kenara çekip yabancı hakkını başka mevkilerde kullanma yolunda Schuster'e yardımcı olabilir bu transfer.

axxeqr

Profesör
Reaksiyon puanı
33

bende böyle düşünüyorum ama bi yandan aklım uğur'da. Allah korusun ernst veya necip'e bişey olduğu zaman mecburen uğur oynayacak. şimdi diyorum en azından marco var. bardağın dolu tarafı en azından uğur'dan iyi yani.ama olurda necip'i keserse marco, o zaman kıyamet kopar diye düşünüyorum:)

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Harika transfer. Eğer ki bildiğimiz gibiyse Aurelio, ve de kronik bir sakatlığı yoksa...
Rıdvan'ın yorumunu söyleyeyim; Türk statüsünde oynayacağını da hesaba katarsak, Robinho'dan daha büyük bir transfer bana göre (ihtiyaç anlamında).
Sadece Rıdvan böyle yorumladığı için ben de böyle düşünmüyorum elbette. Daha önce de söyledim, futbolda bu mevki inanılmaz önemli dostlar. Sadece Necipsiz oynadığımız için perişan olduk Cumartesi gecesi. Lütfen egolarımızdan önce önce Beşiktaşımızı düşünelim. Tekrarlıyorum, süper transfer!

Bu arada Necip için de endişelenmiyorum. Böyle oynarsa ya Ernst ya da Aurelio'yu kesecek zaten. O yeter ki bozmadan devam etsin.
Haydi bakalım şimdi geldik forvete. :devil:

kkoray

Profesör
Reaksiyon puanı
36
r100000 bu taraftar onu bekliyor bu seneki transferlerin üstüne aurelio dışında kaymak olur :D

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Ne diyeceğimi bilemiyorum...
Duygular ve mantık karma karışık...

Sahaya çıksın görevini yapsın
Sevgimizi kazansın...

Ama yok Aurelio ya beleşten Kredi...

recooo1903

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Eğer necip 'in yedeği olacaksa süper transfer fink'ede yol verilmiş olacak böylelikle

kkoray

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Ne diyeceğimi bilemiyorum...
Duygular ve mantık karma karışık...

Sahaya çıksın görevini yapsın
Sevgimizi kazansın...

Ama yok Aurelio ya beleşten Kredi...

:yes::yes: aynen benimde öyle bi yandn üzüntülüyüm sinirliyim bi yandn diyorum iyi olucak mantıklı düşün ama yok yediremiyorum şimdi başladı bir kaç fenerli atıklarımızı topluyorsunuz demeye :mad:

kkoray

Profesör
Reaksiyon puanı
36
bakarsınız yarın yalanlanır niye olmasın resmi açıklama yok bişey yok borsaya bildirim yok en önemlisi görüşmelere başlandı diye anlaşıldı diye vesayire

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
Tamda yönetimin transferleri artık doğru yaptığını düşünmeye başladığım zamanda bu transfer olmadı.............

MysteЯio

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
88

_Saytun_

Profesör
Reaksiyon puanı
9
haydaa nerden çıktı birden bire.

haberde sabah görüşüldü akşam anlaşıldı yazıyo. Kıskanıyorum artık transfer yapabilen takımları :(

punisher_65

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Yerinde bir transfer olmuş. 2 oyuncuya güvenip yola çıkamazsın. Önünde uzun bir maraton var. Sakatlık olur, cezalı olur sonra kime güvenebileceksin. Ayrıca Necib'i keseceğinide düşünmüyorum.