Mega Cloud Android'i Yüklediniz mi?

tolgacem

Profesör
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
47
Mega Cloud Android'i Yüklediniz mi?

Kim Dotcom'ın yeni internet projesi Mega Cloud Store'ın ilk mobil uygulaması Android'e çıktı. Çıkmasının ardından 2 güncelleme alan yazılımın detayları haberimizde.

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
açıkcası bu da kapanır diye pek güvenemiyorum :) bana Dropbox, Box, Yandex.disk yetiyor :)

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
ben pek guvenmiyorum nedense
Dropbox varken gerisi yalan
Google un drive ozelligi de bi harika aslinda ama dropbox her uygulamayi calistirabiliyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim için sadece Dropbox yeterliydi ama depolama alanı daha fazla olduğu için Mega'ya geçmeyi android uygulaması çıkmadan düşünüyordum, uygulama çıktı daha iyi oldu. yavaş yavaş megeya taşınma zamanı.

TheAbidinoqlu

Asistan
Reaksiyon puanı
1
En iyisi dropbox. ama alternatif olarak Megacloud'u öneririm(mega değil,megacloud.com).Google Drive,Box,Yandex.Disk diğer alternatiflerim.. cx.com da olabilir..

FatihEsen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dropbox gerçekten güzel. telefonlar için Camera upload özelliği çok faydalı ama 2,5 gb depolama özelliği yeterli değil, telefonuma promosyon olarak 2 yıllığına +23 gb alan verildi ama 2yıl boyunca 25 gb kullanıpta 2,5 gb'a düşmek nasıl olacak bilemiyorum ve umarım 2 yıldan sonra yüklediğim dosyalar silinmez.

Mega'yı biliyordum ve android programını bekliyordum, uygulama güzel ama şuan çok sade ilerde ek özellikler gelebileceğini umuyorum.

Hedgehog!

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Aldık bakalım bir hesap dursun kenarda :D :D
[MENTION=284417]TheAbidinoqlu[/MENTION] tavsiye etmiş olduğun megacloud.com sitesinden de aldım,teşekkürler :) :) fakat cx.com sitesinde ücretsiz hesap var mı göremedim...

TheAbidinoqlu

Asistan
Reaksiyon puanı
1

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
Dropbox , Ve google Drive vazgeçilmezlerdenimden.