MEB in yasakladığı sitelere nasıl girilir ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Daha düne kadar burdan giriliyordu ama artık bu programdan da girilmiyor. Sanırım Meb güncelleme yaptı.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Evet, bende girebiliyodum 2 gündür giremiyorum. UltraSurf 13.04 güncellemesi yapmış ama yine olmuyor. Of ya :( :crying: Lütfen bi çözüm bulunsun artık

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:hammer:neden yapıyorlar bu lanet yasakları hiçbir siteye girmiyor deli oluyorum eğitim adına kullanamıyoruz interneti

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tor Browser de engeli aşamıyor. Kurdum ama açmıyor. Meb engeli olmayan başka bir yerde sorun yok ama Meb engeli olan yerde işe yaramıyor. Boşuna kurmayın.

Sergioneral

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hotspot Shield programını dene fakat kurduğunuz bilgisayarda Deep Freeze yoksa her kullanımdan sonra virüs taramasından geçir, tavsiyem budur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya biz okulda yamaya calışıyoz olmuyo bunu nasıl yapa bılırız:biggrin:

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Günümüzde her çocuğun bir akıllı telefonu var. İnternet erişimini açtırırsınız, bir İnternet paketi aboneliği alırsınız ve istediğiniz yere kısıtlamasız erişirsiniz.

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,792
Arkadaşım hepsini bırak Puffin Web Browser Free yükle Store'dan. O tarayıcı her yere giriyor ancak deneme sürümüyle karşı karşıyayız. O tarayıcı üzerinden full sürüm apk sını indir. İstediğin yere gir. Ancak cihaz yöneticisi tüm bilgileri merkeze yolluyor izleniyorsun dikkat et :yes: Ha şunu da söyliyim benim gibi cihaz yöneticisini silmeyi de başarma, android açılmıyor değilse :biggrin:

Android için.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mebin yasaklamadıkları oyun sitesindende girebilirsiniz:biggrin::yes:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
artık kesin çalışan bi program söyleyin yaa okuldan giremiyomm :closedeyes:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
meb in yasakladı sitelere girmek için pırogramı var onlardanindirin kuru face girin youtup için
bildinizgibi dsn ayarı var bilgisayarımagirin arma şşeyivar üst sa köşede yazın dsn ayarı girindeyiştirin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Freegate indir çalıştır gir ...... Bu da kulağına küpe olsun......

dj_alper

Asistan
Reaksiyon puanı
0
babadagi, çok pis reklam kokan hareketler yapmışsın ha :dil: