Maxthon 3.0 Videosu

CODON

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Çok kibarsın Troy :D

Maxthon hiçbir çekiciliği yok ama sende IE 9 kullanıyorsun güzel :D

---------- Post added at 00:41 ---------- Previous post was at 00:38 ----------

Maxthon IE 9 dan hızlı değil.Kaydetse bile :D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Maxthon bende epey hızlı çalıştı. Yıllardır Firefox kullanıyordum ama bizim forumda sapıtmaya başladı. Ben de forum için Google chrome kullanıyordum. Bugün güncellenen yazılımlara bakayım dedim Maxthon'u gördüm, kullandım. Ofistekilere de anlattım durumu. Sonra videosunu çekmeye karar verdim.

İfade verir gibi oldu biraz ama aynen böyle oldu komiserim :D

CODON

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Evet çile SDN de Firefox ama Maxthonda surfte keyif yok.

IE de millet hızdan şikayetçiydi.En hızlısı oldu.Artık ne sebep bulunacak bakalım...

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
O zaman şu ifadeye sizler de hak veriyorsunuz; "Ortada gerçekten de bir tarayıcı savaşı söz konusu".

Ama nasıl savaş olmasın. Reklam pastası inanılmaz büyük. En büyük gelir de Google'dan geliyor. Firefox'un en büyük geliri, Google'dan yapılan aramalardan aldığı pay.

Sağ üstteki çubuk için her şey :D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Opera'ya da el atacağım bir ara. Sırf Pesimist için hem de :D kendisi Opera için babasını bile kesebilir :D yalansa yalan desin.

CODON

Doçent
Reaksiyon puanı
5
IE 9 ile ilgili ne tür düşünceleriniz var merak ettim hazır konuyu genelleşmişken :D

IE kullanmak için bir başka sebep daha ;

[video=youtube;V4P1BhpjsE8]http://www.youtube.com/watch?v=V4P1BhpjsE8&feature=player_embedded[/video]

NOT : IE 9 beta incelemesi var mıydı forumda ?

t(>_<t)

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Maxthon 2.x :
Biraz kurcaladıktan sonra, dünyadaki en güzel şey :)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
IE 9 ile ilgili ne tür düşünceleriniz var merak ettim hazır konuyu genelleşmişken :D

IE 9'u ilk beta sürümünden beri kullanıyorum ve gerçekten çok hızlı ve sade bir arabirime kavuştu.

Microsoft'un bu tarayıcı için nasıl çalıştığını da öğrenince, IE 9'a olan saygım biraz daha arttı diyebilirim.

Güncellemede epey iyi olacağına şüphem yok. Bu arada Microsoft ekibinin, kullanıcıların Maxthon'u neden tercih ettiğine iyi bakmaları lazım.

Headhunter

Doçent
Reaksiyon puanı
8
opera gibi bir tarayıcı varken neden başka tarayıcı die merak ediyorum..

bnce bilgisayarda iki tane tarayıcı bulunmalı opera ve firefox. opera bazen sapıtabiliyo o zman operada açık olan sayfada sağ tıklayıp birlikte aç dediğiniz zamn aynı sayfayı başka bir tarayıcıdan açabiliyorsnz

yaşasın opera :)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
opera'cılar ne fanatikmiş bilader :D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
o zaman bir video da opera'ya hazırlarız :D

Headhunter

Doçent
Reaksiyon puanı
8
harbi ya fanatik yapyıo insanı bnde farkettim :D kimseye sevidremedim operayı nedense yaw :d

CODON

Doçent
Reaksiyon puanı
5
IE 9'u ilk beta sürümünden beri kullanıyorum ve gerçekten çok hızlı ve sade bir arabirime kavuştu.

Microsoft'un bu tarayıcı için nasıl çalıştığını da öğrenince, IE 9'a olan saygım biraz daha arttı diyebilirim.

Güncellemede epey iyi olacağına şüphem yok. Bu arada Microsoft ekibinin, kullanıcıların Maxthon'u neden tercih ettiğine iyi bakmaları lazım.
IE yeterince iyi gelişti.Bu küçük ayrıntılar.Mouse ile geri ileri alma,reklam engelleme,video indirme gibi özellikler olsa IE tekrar öne geçebilir.Son özelliği ise artık internetten anket için örneğin hangi tarayıcıyı kullandığına dair bilgi alamayacaklar.Beni izleme tarzı bir özellik getirmişler...

Headhunter

Doçent
Reaksiyon puanı
8
IE yeterince iyi gelişti.Bu küçük ayrıntılar.Mouse ile geri ileri alma,reklam engelleme,video indirme gibi özellikler olsa IE tekrar öne geçebilir.Son özelliği ise artık internetten anket için örneğin hangi tarayıcıyı kullandığına dair bilgi alamayacaklar.Beni izleme tarzı bir özellik getirmişler...

CODON microsoftta filan mı çalışıyosn :)

volgan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
maxthon gayet güzel bir çok eklentinin özellğini barındırmasın rağman hiç kasmıyo,bundan önce de kullanmıştım ama bu sürüm daha çok hoşuma gitti.sık sık çöken chromu kaldıracağım galiba...maxthonun adı firefox ya da ie olsaydı ve tasarımına daha çok özen gösterilseydi hdurum çok farklı olurdu.
-anlatım da tarayıcı kadar güzel teşekküler.-

CODON

Doçent
Reaksiyon puanı
5
CODON microsoftta filan mı çalışıyosn :)

Çalışmasam da bir iki kişi tanırım çalışanlardan ki üst düzey değiller :)

IE 9 u kullan ve farkı anla daha 2.betasında buna rağmen çok iyi,en hızlısı ve stabil...

İyi olmasına rağmen prensip gereği beta program kullanmam.Şu sıralar Opera ile bağlanıyorum...

utku5959

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ne opera ne chrome ne de başka tarayıcılara lafım yok ama genede firefox gibi olanını pek bulabileceğimi zannetmiyorum :) firefox forever diyenlerdenim bende :D

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
2006 yılından bu yana firefox kullanıyorum çok memnunum. Sonra Chrome ile tanıştım. Firefox un hızı ve yetenekleri tartışılmaz ama Chrome sörf keyfini daha iyi hissettiriyor gibi geldi bana.

Maxthon ve Opera gibilerine de bulaşmıyorum. En iyisi daima en iyisidir. O da Firefox diyorum.

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Google Chrome kadar stabil, sade ve hızlı olanını görmedim, sadece idm ile uyumlu çalışamıyor tek eksisi o bence.

DumanlıPars

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Firefox 4.0b? çıktığından beri kullanıyorum. Varsayılan özellikleri yüzünden eklentilerin bir çoğuna gerek duymadım. Yeni özellikleri sayesinde daha bir çok sevdim tilkimi. Kararlı sürümü sabırsızlıkla bekliyorum. Bilgisayarımda iki favori tarayıcım var; Firefox 4.0b? ve Chromium 8. Şu sıralarda Seamonkey ile ilgileniyorum. Tarayıcının ötesine geçmiş internet ile ilgili programlar birliği gibi. Kendisine tümleşik e-posta istemci, IRC programı falan mevcut. Türkçesi biraz kötü ama eylendiriyor beni. :)

PanxeR

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Oldukça güzel ve hızlı 2.xx sürümünü kullanıyordum bu konuyla beraber 3 geçiş yaptım normalde chrome kullanıyorum fakat gerçekten gördüğüm en hızlı tarayıcı
forumlarda özellikle epey bir farkı var.

kod olarak firefox ve chrome dan kod almışlar bide zaten ie tabanlı hepsinin güzel yönlerini almış sanırım.

Bilgisayarımda tüm tarayıcılar var (safari hariç) canım sıkıldımı diğerine geçiyorum ama firefox kullanmamaya özen gösteriyorum kendisi çok kasabiliyor chrome iyidir candır derken
maxthon da iyi ve sol üst köşeden üye girişi yaparsanız tarayıcı bilgilerini (siteler vs) hesabınıza gönderiyor otomatik yedekleniyor x)
------------------------------------
İe den Firefox a ordan Opera ya ordan da Chrome a geçmiş biri olarak
Chrome ve Opera nın tadı ap ayrı internetin ferarileri gibiler :cool:

EzeLL

Asistan
Reaksiyon puanı
2
merhaba arkadaşlar bu maxthon ana sayfa tıklayınca yeni sekmede acıyo ben ama ana sayfa takılayınca oldugum sayfada ana sayfanın gelmesini istiyorum nasıl yapaiblirim ?