Max 900 tl telefon önerisi acil yarin alicam

Can1635

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar LG Optimus 4X HD almayı düşünüyordum fakat yazılımda sorunlar varmış Xperia L bak dediler Xperia L ye baktım güzel beğendim tasarım donanım işlemciside baya güçlüymüş siz ne düşünüyorsunuz lütfen yardımcı olun yarın alıcam .

Şimdiden teşekkürler.

Aklımdaki telefon sıralaması

1-Xperia L
2-Samsıng Galaxy Grand
3-LG Optimus 4X HD

Can1635

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Grand mı öneriyorsun sen başka önerisi olan .

Can1635

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok ya onun indirimli halini 1100 den aşşağı bulamazsın grand bir arkadaş önerdi oda güzel aslında Xperia L ve Samsung Galaxy Grand arasında kaldım .

Can1635

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başka yok mu önerisi olan arkadaşlar bakıp geçmeyin fikrinizi yazın !

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
3ü de işe yaramaz başka seçenekler bul ben discovery öneriyorum.Yada biraz daha ekle nexus 4 al.

Can1635

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekleme şansım yok Discovery hayatta almam neden 3ü de işe yaramaz dedin ki Xperia L en yeni modeller arasında hemde işlemcisi üst düzey telefonlarla yarışır neden sorabilir miyim ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

up !

Arkadaşlar başka önerisi olan yok mu hadi Xperia L alıcam yoksa .

up !

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ekleme şansım yok Discovery hayatta almam neden 3ü de işe yaramaz dedin ki Xperia L en yeni modeller arasında hemde işlemcisi üst düzey telefonlarla yarışır neden sorabilir miyim ?

up !

Arkadaşlar başka önerisi olan yok mu hadi Xperia L alıcam yoksa .

up !
900 lira fiyat tam arada ya ekleyip düzgün bişi alıcaksın yada 600 liraya 1250 liralık telefon performansı gösteren discovery alıcan.Yani neden bu marka takıntısı onu anlamıyorum xperia yazınca ne olucak telefon daha mı güzel olucak.Bende var discovery gören samsung sanıyor general mobile yazısını görünce tamam işe yaramaz diyor bende gülüp geçiyorum.Benim bu konudaki fikrim sabit ya nexus 4 alıcaksın yada paran yoksa discovery.Zaten şu piyasada beğendim az model var 1.htc one 2.lumia 925 3.lumia 1020 4.optimus g 5.nexus 4 6.discovery...

Can1635

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya xperia L den vazgeçtim çünkü kamera zoom yapınca acayip bulanıklaşıyor ve rüzgar felan sesleri acayip böyle berbat GRAND kafama yattı şimdi de hay şimdi ya ne biçim bir şey arkadaş bu ya .

faruk16

Asistan
Reaksiyon puanı
0
600 tl general mobile discovey alırsın 300 tlye ne istersen yap :)

faruk16

Asistan
Reaksiyon puanı
0
s3le kıyaslıyoruz telefonu, burda diyorlarki yok grand yok lg :) :p şaka amaçlı söylüyorum kimse gücenmesin.

Can1635

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bende bir ara discovery düşünüyordum fakat gerçekten çok sorunlu bir telefon çoğu kişi yakınıyo valla ölü piksel yok telefon kendi kendine kapanıyo reset atıyo bazen hiiç açılmıyor o yüzden soğudum Xperia L de kamera kötü videoları izledim zoom yapınca bulanıklaşıyor şuan kafamda GALAXY WIN veya GALAXY GRAND var .

FY2005

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Huawei ideos x5 kullandım, şuan da Motorola Atrix kullanıyorum. Marka takıntım olmadığı anlaşılıyor herhalde. Şunu söyleyeyim.

Marka olmayan telefonlarda şöyle bir sorun var: Telefonu çıkartıyorlar ama bir daha ilgilenmiyorlar. Ne bir güncelleme ne başka birşey. Üstelik bunu güncelleyeceğiz diyerek yapıyorlar. İnsanları aldatıyorlar.

Atrix'i ben 800 küsür liraya aldığımda Android 4.0 güncellemesi gelecek deniyordu. Bir ay sonra iptal ettiler ve telefonun fiyatı 500 küsüre düştü. Birde yanında dock station hediye ettiler. Şimdi aradaki 300 lira zarara mı yanarsın, güncelleme alamadığına mı yanarsın...

Benzer şekilde Huawei'de de bir güncelleme için bizi aylarca beklettiler. Aha bu ay çıkacak, yok bir daha ki ay çıkacak, olmadı bir sonraki ay çıkacak diye diye...

Bana sorarsanız aynı problemleri General Mobile Discovery kullanıcılarının yaşamasıda kuvvetle muhtemel. Alacak olanların bunu düşünerek almalarını tavsiye ederim...

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bende aynı cihazı kullanıyorum hiçbiri yok bende elektronik biraz da şans işi.Sadece discoveryde değil herşeyde.

Huawei ideos x5 kullandım, şuan da Motorola Atrix kullanıyorum. Marka takıntım olmadığı anlaşılıyor herhalde. Şunu söyleyeyim.

Marka olmayan telefonlarda şöyle bir sorun var: Telefonu çıkartıyorlar ama bir daha ilgilenmiyorlar. Ne bir güncelleme ne başka birşey. Üstelik bunu güncelleyeceğiz diyerek yapıyorlar. İnsanları aldatıyorlar.

Atrix'i ben 800 küsür liraya aldığımda Android 4.0 güncellemesi gelecek deniyordu. Bir ay sonra iptal ettiler ve telefonun fiyatı 500 küsüre düştü. Birde yanında dock station hediye ettiler. Şimdi aradaki 300 lira zarara mı yanarsın, güncelleme alamadığına mı yanarsın...

Benzer şekilde Huawei'de de bir güncelleme için bizi aylarca beklettiler. Aha bu ay çıkacak, yok bir daha ki ay çıkacak, olmadı bir sonraki ay çıkacak diye diye...

Bana sorarsanız aynı problemleri General Mobile Discovery kullanıcılarının yaşamasıda kuvvetle muhtemel. Alacak olanların bunu düşünerek almalarını tavsiye ederim...
Tamam sen kendince haklısın sonuna kadar ancak discovery için böyle birşey söylenmedi zaten alan kişinin de güncelleme beklentisi yok telefondan.Bence şimdilik yeterli 4.2 güncelleme gelse iyi olur ancak gelmesede çok sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
Galaxy Grand 5 inç ekrana 480x800 koymuş sanırsam pikselleri sayabilirsiniz.

Can1635

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet piksel sorunu ondada var GRAND olmaz o yüzden Xperia L ninde kamerası kötü zoom yapınca Xperia P android 2.3 alınmaz LG Optimus 4X Hd Yazılım sorunları varmış S3 Mini kasmalar yapıyormuş bir zaman sonra Galaxy wın herşeyi güzel ama 480p video kaydı yapabiliyor nasıl çektiğini hiç görmedim offf offf offf diyorum başka da bir şey demiyorum .

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
O fiyata zaten 4x4 tel.bulamazsın. 1 olmadı 2 emması olacak. Bence grand al pixel az ama inceledim guzel telefon fiyatina göre. Kasma falan veya teknik sorun yok. Tabi burda fiyatı biraz daha duşuk 750 tl civarı

Can1635

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla ne yapacağımı bilmiyorum ya hafta sonuna kadar karar vermem gerekiyor alıcaz hafta sonu .

Wın almam 480p çekiyor bu zamanda olmaz eledim Galaxy Grand olmaz o ekrana o çözünürlük berbat bir şey ortaya çıkacağından eminim Xperia P almam eledim çünkü bu zamanda güncelleme yapmazsak kasar olmaz yenilik gerikir Xperia L ve S3 Mini düşünüyorum yardımcı olur musunuz hangisi .

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Valla ne yapacağımı bilmiyorum ya hafta sonuna kadar karar vermem gerekiyor alıcaz hafta sonu .

Wın almam 480p çekiyor bu zamanda olmaz eledim Galaxy Grand olmaz o ekrana o çözünürlük berbat bir şey ortaya çıkacağından eminim Xperia P almam eledim çünkü bu zamanda güncelleme yapmazsak kasar olmaz yenilik gerikir Xperia L ve S3 Mini düşünüyorum yardımcı olur musunuz hangisi .
Bence 2. el galaxy ace al root yaparsın istediğini kurarsın.Hiç olmasa fazla para vermezsin.

Can1635

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2.el galaxy ace mi sıfır galaxy ace 2 alıyım :D

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Yok yok sen 2. el galaxy ace al şimdi gidip s3 mini alıcan oda kötü buda öyle en azından fazla para vermezsin.:laugh:

Can1635

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dalga geçme ya ama yalan mı her telefonun bir sorunu var gerçekten de xperia l alcam kamera zoom yapamam s3 mini de ekran kötü kasıyor galaxy ace 2 plus mı alsam la hharbiden :D

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
Xperia L'nin kamerasının kötü olduğunu zannetmiyorum. O fiyat segmentinde ki en iyi kameraya sahip bence.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
xperia l al grafik işlemcisi bu telefonlardan daha iyi yanılmıosam adreno 305 vardı l de. adreno 305 open gl es 3 desteklior tabi andorid 4.3 te. sony eğer güncellemeyi verirse telefon süper olur kendi kulvarında. oyunlarda da daha iyi grafik performansı sağlar.

Can1635

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya yok kamerada sorun yok sadece zoom yapınca berbat görüntü veriyor mesela örnek video verem bir tane http://www.youtube.com/watch?v=ChWIQFnbU8U bak şimdi izle bunu adam zoom yapınca telefon ne oluyor .Her videoda böyle bu arada .

baktın mı ? yorum bekliyorum

up

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Xperia go al en azından su geçirmiyor bari bir özelliği sağlam hiç yoktan iyidir :)