Max 200 TL kulaklık

Bu konuyu okuyanlar

Sapplemiwei

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Max 200 TL ye kulaklık araştırıyorum. Oyun performansı iyi olmalı. Önerilerinizi bekliyorum. Arada 15-20 TL farkı olan güzel cihaz varsa böyle önerilere de açığım.

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,762
Kulak içi sağlam sesi olan bir kulaklık işini görür. O bütçeye kablolu mu kablosuz mu istiyorsun sorulacak asıl soru bu

Sapplemiwei

Asistan
Reaksiyon puanı
86
3.5mm girişli olursa daha iyi olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kulak içi sağlam sesi olan bir kulaklık işini görür. O bütçeye kablolu mu kablosuz mu istiyorsun sorulacak asıl soru bu
Fark etmez her türlü olur ama bildiğim kadarıyla kablolular ses konusunda biraz daha iyi.

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,762

Sapplemiwei

Asistan
Reaksiyon puanı
86

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,762
Kullandığım bir kulaklıktır. Gönül rahatlığıyla alabilirsin

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,762
Ses kalitesi şarkılarda ve Pubg'de ( :D ) efsanedir. Ses seviyesi ortadan sonrasında bambaşka bir aleme geçer dünya ile bağlantınızı kesersiniz.
Mikrofonu kalitelidir. Ancak gürültü önleyici yoktur, çevre sesli ise çevredeki sesleri de karşı tarafa verebilir. Yine de çok amaçlı ve yıllarca kullanacağın efsane bir kulaklık arıyorsan bu tam sana göre

Sapplemiwei

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Ses kalitesi şarkılarda ve Pubg'de ( :D ) efsanedir. Ses seviyesi ortadan sonrasında bambaşka bir aleme geçer dünya ile bağlantınızı kesersiniz.
Mikrofonu kalitelidir. Ancak gürültü önleyici yoktur, çevre sesli ise çevredeki sesleri de karşı tarafa verebilir. Yine de çok amaçlı ve yıllarca kullanacağın efsane bir kulaklık arıyorsan bu tam sana göre
Kendim için değil arkadaş için baktığım için arkadaşa kötü bişe aldırmak istemiyorum. Ben kendim de Jbl t500bt kullanıyorum. Arkadaş oyuna düşkün olduğu için onun için oyundaki sesi önemli.

Ravenn

Asistan
Reaksiyon puanı
159
Etraftaki sesleri duyuyor musunuz peki kulaklık takılı iken

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,762
Kulaklık takılı iken etraftaki sesleri duymuyorsunuz. Bu yönü en sevdiğim tarafı. Aç sesi bambaşka alemdesin dünyayla iletişimin kopuyor. Tabi karşıdan karşıya geçerken dikkat etmek lazım araba kornası bile duymazsın :)
Dışarıdakiler senin sesini duyuyor mu diyecek olursan zifiri sessiz bir ortamda ses seviyesi %70'in üstündeyken hafiften vızıldama duyulur, %100 ise dinlediğin şarkıyı duyar ama bu zifiri sessizlik için geçerli. Orta sessizlikte ise %80 ses seviyesinde senin bir şey dinlediğini anlarlar ama ne dinlediğini anlamazlar. Dolmuşta isen %100 açıp dinleyebilirsin etraftakiler asla rahatsız olmaz tabi dolmuş otobüs için geçerli bu dediğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yine %75 üstüne sesi fazla çıkarmazsan kimse sende kulaklık olduğunu bile anlamaz. Zaten kulaklığın ses seviyesi çok yüksek olduğu için kolay kolay maksimuma çıkarma ihtiyacı duymazsın