Max 1500 Tl ye en iyi telefon nedir ?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
4,331
karşılaştırarak gidicem

Meizu nun bataryası 4000 xiaomi 3080 (meizu önde)
Çok önemli değil ama Meizu Arttırılabilir hafıza 256gb xiaomi 128gb (meizu önde)(çok önemli değil ama yazmak istedim :) )
Kamera Xiaomi 12mp+12 meizu 12+5 (xiaomi önde)
Kamera yakınlaştırma meizu 3x xiaomi 2x (meizu önde)
Ön kamera (selfie) meizu 16 mp xiaomi 5mp (meizu önde)
Ayrıca benim için çok bir önemi yok ama meizu xiami den 8gr ağır çok bişi değil bence :)
Bunalr dışında bir çok şey eşit işlemcisi ram i vs.

Fiyatlar aynı zaten bir fiyat farkı yok aralarında eşit giibler 20-30 tl filan fark var hepsi burada da

Eğer düşüncem yanlışsa söylerseniz mutlu olurum bi hata yapmak istemiyorum önceki cevaplarda dediğim gibi 4 yıll kullanıcam bu saydıklarım dışında xiaomi yi önce çıakran birşeyler varsa söylerseniz sevinirim yani yazdıklarımı bastırıp xiaomi yi almanın dhaa mantıklı olduğunu gösteren bir kanıt :)

Size sadece bir karşılaştırma linki atacağım incelemenizde fayda var cihazların arasında pek fark yok :)
Meizu M6 Note - Xiaomi Mi A1 (64 GB) Karşılaştırması - Epey

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Gayet açıklayıcı olmuş ancak lenovo moto z bana estetik açıdan hiç güzel gözükmedi ayrıca arkasındaki kamera da fazla göze çarpıyor aşırı büyük bence bu yüzden sanrıım ya meizu m6 note ya da m6 s alıcam :/
Moto Z'nin ısınma sorunları olabileceğinden dolayı önermedim. Yoksa tam bir fiyat performans ürünü.

Emir Aydın

Dekan
Reaksiyon puanı
3,635
Size sadece bir karşılaştırma linki atacağım incelemenizde fayda var cihazların arasında pek fark yok :)

Evt kesinlikle iksi birbirine baya benziyor ancak aralarında farklar oluyor mesela mesela meizunun ön kameraso xiaomi den dhaa iyi ancak xiaominin de flyme yerine androidi var bu tür birbirinden farklılıkları var ancak sanırım benim kanım meizu ya dhaa çok ısındı ayrıca günlük kullanımda bana batarya çok gerekecek hani diceksiniz power bank al ama böyle takılı dursun istemiyorum durmadan zırt pıert takmak istemiyorum powerbanka o yüzden 4000 mAH beni cezbetti ayrıca selfie kamerasını da beğendim 16mp çok iyi açıkçası bu benim için önemli çünkü fotoğraf çekilmeyi severim ama ön kameradaki o kötü resimlerden kurtulamk istiyorum bu yüzden tercihim %80 ihtimalle meizu olucaktır :)))

Reaksiyon puanı
4,331
Evt kesinlikle iksi birbirine baya benziyor ancak aralarında farklar oluyor mesela mesela meizunun ön kameraso xiaomi den dhaa iyi ancak xiaominin de flyme yerine androidi var bu tür birbirinden farklılıkları var ancak sanırım benim kanım meizu ya dhaa çok ısındı ayrıca günlük kullanımda bana batarya çok gerekecek hani diceksiniz power bank al ama böyle takılı dursun istemiyorum durmadan zırt pıert takmak istemiyorum powerbanka o yüzden 4000 mAH beni cezbetti ayrıca selfie kamerasını da beğendim 16mp çok iyi açıkçası bu benim için önemli çünkü fotoğraf çekilmeyi severim ama ön kameradaki o kötü resimlerden kurtulamk istiyorum bu yüzden tercihim %80 ihtimalle meizu olucaktır :)))

Meizu M6 Note
İşletim Sistemi Versiyonu : Android 7.1.2 (Nougat) aynı işletim sistemi fakat Mİ A1 Planlanan Yükseltilebilir Versiyon : Android 8.1 (Oreo)
Meizu M6 Note ve Mİ A1 : Ekran Teknolojisi : IPS LCD
Kullanıcı Arayüzü : Flyme ( Mi A1 saf android )
Mi A1 Ekran Dayanıklılığı : Corning Gorilla Glass 3
Şarj Meizu M6 Note Micro-USB Mİ A1 de USB Type-C
video kayı özelliği : Stereo Ses Kaydı alabiliyor Mİ A1
Mİ A1 de servis ve uygulamalar : AndroidOne ile 2 Yıl Güncelleme Garantis iAydınlatmalı Kapasitif Tuşlar Değiştirilebilir Temalar gürültü Önleyici İkinci Mikrofon Smart PA ( Power Amplifier )Yüksek Kaliteli (Hi-Fi) Ses
USB Bağlantı Tipi : meizu m6 note : Micro-USB ( Mİ A1 : USB Type-C )
Kameraya ve batarya konusuna değinme gereği görmedim.

musti35

Asistan
Reaksiyon puanı
24
Bütçe kısıtlı olduğundan Motorola Moto Z size en uygun olacaktır.
Amiral gemisi bir model.

Bu fiyat aralığındaki diğer modelleri aşağıdaki linkten bulabilirsiniz

Emir Aydın

Dekan
Reaksiyon puanı
3,635
Meizu M6 note da karar kıldım sanırım gayet iyi bir telefon benimi çin kamerası olsun dahili depolaması olsun dieğr özellikler benim için okey :)

emreozkn78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
En İyi Telefon Meizu M6 Note Ama Marka Güvencesi Pek Yok Huawei P Smart Öneririm GPU Turbo İle Oyunlarda Coşacak! Ayrıca Donanım Pek Önemli Değildir Bügün 1GB Ram Olan iPhone 6 Bunlardan Akıcı Çalışıyor O Yüzden Güzel Stabil Çalışan Arayüzlü Arkasında Güçlü Marka Olan Arayüzlü Telefonları Tercih Edin Nokia Sadece Donanım Yapıyordu Apple Onu Yazılım İle Alt Etti.
Bakınız:
Huawei GPU Turbo takvimi açıklandı! - Teknoloji Haberleri - SDN

İŞİNE YARADIYSA LÜTFEN YORUMU BEĞEN!

Son düzenleme: