Mavi Ekran Hatası Minidump Dosyası

Bu konuyu okuyanlar

Closeyes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar merhaba daha önce mavi ekranla ilgili konu açmıştım çözüm gelmedi. Ek olarak bu sorunuda açıyorum, bilgisayarım da mavi ekran hatası alıyorum . Aldığım ekran %0da takılı kalıyor veya %0da yeniden başlatıyor. Hiç bir zaman %100 olmuyor. Asıl sorum ise minidump dosyası bilgisayarımda yok ve oluşmuyor.

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
Hata ne? QR'ın yanında yazar. mesela: CRITICAL_PROCESS_DIED gibi.

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Arkadaşlar merhaba daha önce mavi ekranla ilgili konu açmıştım çözüm gelmedi. Ek olarak bu sorunuda açıyorum, bilgisayarım da mavi ekran hatası alıyorum . Aldığım ekran %0da takılı kalıyor veya %0da yeniden başlatıyor. Hiç bir zaman %100 olmuyor. Asıl sorum ise minidump dosyası bilgisayarımda yok ve oluşmuyor.
Minidump dosyasını paylaşın tabii kaydettiyse Windows. Eğer var ise paylaşın yarın müsait olduğum zaman bakacağım. :)

Closeyes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hata ne? QR'ın yanında yazar. mesela: CRITICAL_PROCESS_DIED gibi.
genel olarak bu hatayı alıyorum bazen değişik kodlarda yazıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Minidump dosyasını paylaşın tabii kaydettiyse Windows. Eğer var ise paylaşın yarın müsait olduğum zaman bakacağım. :)
minidump dosyası yok bilgisayarda oluşmuyor asıl sorunum aslında. Oluşsa bende ona göre araştırma yapacağım ama olmuyor neden bilmiyorum.

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
genel olarak bu hatayı alıyorum bazen değişik kodlarda yazıyor.

minidump dosyası yok bilgisayarda oluşmuyor asıl sorunum aslında. Oluşsa bende ona göre araştırma yapacağım ama olmuyor neden bilmiyorum.
Ney gibi?

darkstar

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,481
mavi ekran geldiğinde orada kod yazar dump dosyası olmasa da bir şekilde görüntüyü almanız lazım kamera foto vs vs.

Closeyes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
evet kurdum hatta bugün güncellemelerinide yaptım
O yapmıştır. Güvenli mod'da PC'yi açın.

Closeyes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
O yapmıştır. Güvenli mod'da PC'yi açın.
sorunum 1 haftadır var , bu programı bugün indirdim düzelme olmadı ondan kaynaklı olduğunu sanmıyorum

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
sorunum 1 haftadır var , bu programı bugün indirdim düzelme olmadı ondan kaynaklı olduğunu sanmıyorum
Ondan kaynaklı! O program bilgisayarları bozan bir program. Yanlış driverlar kuruyor. Güvenli mod'da açın ve o uygulamayı silin. Driver'ları da silip kendiniz manuel olarak kurun. Eğer mavi ekran görmek isterseniz silmeyin.

Closeyes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben artık mavi ekran almayı geçtim o ekranda neden %100 olmuyor sürekli %0 da kalıyor hiçbir zaman artmıyor bunun nedeni nedir çok merak ediyorum.

Closeyes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ondan kaynaklı! O program bilgisayarları bozan bir program. Yanlış driverlar kuruyor. Güvenli mod'da açın ve o uygulamayı silin. Driver'ları da silip kendiniz manuel olarak kurun. Eğer mavi ekran görmek isterseniz silmeyin.
hocam dediğinizi zaten uygulamıştım bilgisayarı sıfırladım kendim kurdum güncellemeleri yine mavi ekran alıyordum

dediğim gibi driver boosterı bugün yükledim daha önceki günlerde aynıydı sorun değişen birşey yok yani

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
dediğim gibi driver boosterı bugün yükledim daha önceki günlerde aynıydı sorun değişen birşey yok yani
O programı KULLANMAYIN!

@EFI Shell anlatsın isterseniz. Dediğimi anlamıyorsanız kullanın daha fazla yiyin. O CRITICAL_PROCESS_DIED hatasını.

Closeyes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
O programı KULLANMAYIN!

@EFI Shell anlatsın isterseniz. Dediğimi anlamıyorsanız kullanın daha fazla yiyin. O CRITICAL_PROCESS_DIED hatasını.
hocam anlatamıyorum kendimi galiba o programı zaten kullanmıyorum ''''bugün yükledim'''' sizin için silerim zaten 1 haftadır o program yoktu bilgisayarda yine mavi ekran hatası alıyordum aynı şekilde .

darkstar

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,481
Gzel kardeşim hata verdiği an fotoğraf çekerseniz dana doğru yorumlar yapılır.
Burada kimse müneccim değil.

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
Cidden hala bu programı kullananlar varsa yuh be.

DeepLearning

Öğrenci
Reaksiyon puanı
42
Pc ne yeni ssd mi taktın?