Mavi ekran hatası atikmpag.sys

Bu konuyu okuyanlar

emre_aktaş20

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
3
Bilgisayarda standart video izliyordum 3 kez görüntü vermeyi kesti ve kurtuldu ondan sonra mavi ekran hatası verdi Atikmpag.sys diye bir hata verdi yeniden başlatıp ekran kartını devre dışı bırakınca sadece açabiliyorum minidump dosyalarımı kontrol edip sorunun neden kaynaklı olduğunu söyleyecek biri varsa çok sevinirim bilgisayardan tam olarak anlamıyorumda.Mavi Ekran Minidump Dosyası

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
Bilgisayarda standart video izliyordum 3 kez görüntü vermeyi kesti ve kurtuldu ondan sonra mavi ekran hatası verdi Atikmpag.sys diye bir hata verdi yeniden başlatıp ekran kartını devre dışı bırakınca sadece açabiliyorum minidump dosyalarımı kontrol edip sorunun neden kaynaklı olduğunu söyleyecek biri varsa çok sevinirim bilgisayardan tam olarak anlamıyorumda.Mavi Ekran Minidump Dosyası
format atmayı denediniz mi?

emre_aktaş20

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
3
format atmayı denemedim ama 2 yere götürdüm ekran kartında arıza var dedi minidump dosyasıyla tam olarak neyden kaynaklı olduğuna bakılıyormuş bakabilirseniz sevinirim.
en son çare olarak format atmayı deniyeceğim ama bakabilirseniz minidump dosyasına çok sevinirim

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
format atmayı denemedim ama 2 yere götürdüm ekran kartında arıza var dedi minidump dosyasıyla tam olarak neyden kaynaklı olduğuna bakılıyormuş bakabilirseniz sevinirim

buraya bakarak yapabilirsiniz. Ben anlamıyorum ama anlayan birileri çıkacaktır elbet.