Matematik Sınavından 5 Aldım ( Yardım Edin )

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Soryst

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Matematik sınavında 5 aldım ve hoca performansa 50 50 girdi matematik ortalamam 35 ikinci sınavda geçmek için kaç almalıyım geçemez isem ne olur 10. sınıfta tekrar mı 9. sınıf konularından sınav olucam meslek lisesine gidiyorum kafam çok karışık ve korkuyorum beni aydınlatır mısınız cevap veren herkese şimdiden teşekkürler.

Reaksiyon puanı
5,146
Matematik sınavında 5 aldım ve hoca performansa 50 50 girdi matematik ortalamam 35 ikinci sınavda geçmek için kaç almalıyım geçemez isem ne olur 10. sınıfta tekrar mı 9. sınıf konularından sınav olucam meslek lisesine gidiyorum kafam çok karışık ve korkuyorum beni aydınlatır mısınız cevap veren herkese şimdiden teşekkürler.
100 alman lazım sanırım reis ve sanırsam Eylül ayında tekrar matematik sınavına gireceksin 50 altı alırsan 9'u tekrar okuyacaksın (böyle olabilir emin değilim)

Edit: Komik atmak yerine cahilliğimi giderebilirsiniz

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,385
4. Yeni bir konu açarken başlıkların konuya uygun ve açıklayıcı olması gerekmektedir. "Yardım", "İmdat", "Acil yardım edin" gibi başlıklar yerine daha anlamlı başlıklar seçilmelidir. Başlık ne kadar açıklayıcı olur ise o kadar ulaşılabilir olacağını unutmayınız.

Lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...