Mate 20 lite mı iPhone 7 plus mı

Bu konuyu okuyanlar

baskocakburak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba, benim telefonum huawei mate 20 lite, bir yakınım İPhone 7 plus 128 verecek bana çok cüzi bir fiyata telefonda çok temiz ancak kıyaslıyorum internetten mate 20 lite özellik olarak daha iyi ama herkes İPhone diyor, bilemediğim marka faktörü hariç birşeyler mi var? Sizin tercihiniz ne olurdu?
Şimdiden desteğiniz için teşekkür ederim.

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
İphone 7 serisi sorunlu cihaz ahize ve sensörlerden bence değişme

Kaansenn34

Doçent
Reaksiyon puanı
680
7 Plus eskidi ama özellik ve yazılım desteği bakımından Mate 20 Lite'dan daha iyi olduğunu iddia edebilirim.Ancak maksimum 2 sene daha güncelleme alır.Hızlı şarj olmaması ve ekran kasa oranı haricinde güzel cihaz öneririm.Geçilmeye değer mi o konuda düşündürücü eğer Mate 20 Lite modelinden yana bir şikayetin yoksa cihaz değiştirme planın yoksa almasan da olur. Şunu da ifade edeyim 5s hala daha kullanıldığı gibi 7 Plus modelini de güncelleme kesilse bile kullanmaya devam edebilirsin zaten yedek parça konusunda da bollukta.Zaten kişisel düşüncem geçmişte çok satan bir model olduğundan öyle kolay kolay hemen bırakmazlar.Tek fark yıl geçtikçe açılma hızları yavaşlıyor yüklenmeler biraz daha sürüyor.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Arkadaşlar merhaba, benim telefonum huawei mate 20 lite, bir yakınım İPhone 7 plus 128 verecek bana çok cüzi bir fiyata telefonda çok temiz ancak kıyaslıyorum internetten mate 20 lite özellik olarak daha iyi ama herkes İPhone diyor, bilemediğim marka faktörü hariç birşeyler mi var? Sizin tercihiniz ne olurdu?
Şimdiden desteğiniz için teşekkür ederim.
İkisi arasında 7 plus daha iyi olsada bu saatten sonra 7 plus almanı tavsiye etmem.İphone alacaksan 8 in altına inme derim.