Mat mi parlak mi ekran filmi ?

kaan718

Asistan
Reaksiyon puanı
3
S3 mini için mat mi parlak mi ekran filmi önerirsiniz ?

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
parlak daha hoş duruyor ama çok leke tutuyor :) bence mat daha iyi

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
mat ekranı mahfediyor yau :D ama işte ekranda parmağını kaydırma hissi daha iyi :D parlak görüntüyü etkilemiyor ama iz tutuyor ve parmak terlediğinde kullanmak sıkıntı yaratıyor :D aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık misali durum :D

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
mat iyidir :) ilk başta tatmin etmiyor ama leke bırakmaması güzel :)

ffgul

Profesör
Reaksiyon puanı
8
>>Hiçbiri..
>>Orjinali iyidir..

mehmet364

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tabi orjinali en iyisidir. ben önce mat kullandım iyi sanıyodum kullanırken fakat onu çıkarıp parlak takınca ne kadar ekran kalitesini düşürdüğünü o zaman anlıyosun... kesinlikle parlak...iz bıraksa nolacak hoh der silersin kazağa gömleğe iz miz kalmaz...mat kullanıpta yazık etme ekranı bozma

msxlabs

Asistan
Reaksiyon puanı
0
doğrusu mat daha iyi diye düşünüyorum daha güvenli en azından...

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Mat daha iyi. Hem ekran yansimasi az olur. Hem iz birakmaz.. Ekran kalitesini o kadar da dusurmuyor abartmayin.. Mat en iyisii..

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Ben parlak kullanıyorum. Matta arkadaşların dediği gibi ekran kalitesi düşüyor. Ancak leke .vs tutmuyor o önemli. Ama parlakta ise ekran daha canlı tabi ki. Yani karar senin.

kaan718

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Teşekkürler sanırım mat alıcam

Shaun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bosver hepsini. Al bir takim wrapsol ekran ve arka kapak filmi. Rahat et. Kilif kullanmanada gerek kalmaz.

Androıdx

Asistan
Reaksiyon puanı
70
ben kendi s3 ümde parlak terjih ettim mat pek terjih etmem

feleginsillesi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çarşamba günü taktırdım bi tane mat.Ekran kalitesi acayip bozuluyor.Hoşuma gitmedi boşu boşuna param gitti.Hafta sonu parlak olanı taktırıcam.Parlak olan parmak izi bırakıyomuş.Yahu zaten ekran koruyucuda parmak izi olsa nolur önemli olan telefonun orjinal ekranı.Takmışlar parmak izine

onurdags

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 ay mat kullandım(Galaxy ace 2'de), 2 ay da parlak. Mat olanı daha çok sevdim.
Mat görüntü kalitesini düşürüyor ama rahatsız edecek kadar değil. Gün içinde el ister istemez kir ve terden parlak ekrana yapışıyor, mat olanda bu sıkıntı olmuyor. Parlak hem çizikleri çok belli ediyor hem de yansıma çok oluyor.
parmak izini silseniz de ilk dokunduğunuzda tekrar oluşuyor. Benim için en büyük sıkıntı çiziklerdi. Çizikler mat olanda daha az belirgin oluyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
NOKİA LUMİA 1020 aldım 2. günde çizildi ekranı anahtar koydum aynı cebime yanlışlık çok büyük değil çizik ama güneş te flan belli oluyo normal evde otururken flan belli olmasada açık havada yada avmlerde belli oluyo hangi koruyucuyu kullanmam lazım parlakmı ? mat mı ?

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Parlak al t-tec markasını öneririm..

nomad23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben parlak derim çünkü ekran kalitesi düştükten sonra daha rahat kullanılsa iz olmasa neye yarar.

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Ekran filmi kesinlikle öneririm, ama mat olucak iz bırakmayacak ekran kalitesini düşürmeyecek ve sağlam da olucak. Ben 20 liraya kaplatmıştım ama cidden inanılmaz bir ürün. Parmağın üstünde yağ gibi gidiyor. Her saydığım başlığa uyuyor. Nerde nasıl hangi marka bir hatırlasam bir daha yapacağım çünkü 1 yıldır ekranımı ne kadar çok kez koruduğunu bana gösterdi artık :D

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Ekrana dokunma hissini en iyi veren parlak film ancak parmak izini çok belli ediyor. Mat filmler o yönden daha iyi ancak. Kaliteli film tercih etmekte yarar var. Sensörler bi süre sonra kafayı yiyor çünkü..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
her bulduğuna ekranı silersen ekran çizilir özel bez kullanman gerek

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yoyumlarda matın ekran kalitesini düşürdüğüne çok takılmışsınız. Zaten akıllı telefonlarda şarj sorunu yüzünden kimse tam parlaklıkta maksimum verimde ekranını kullanmıyor. Kendinizi kandırmayın.. Mat görüntüleri biraz daha flu gösterir falak kullanımı parlak jelatine göre daha rahat. Herkesin yapısı bir değil kimi insanın eli daha çok terler parlak jelatinli ekranı ikide bir silmek zorunda kalabilir. Bir de onu da geçtim cildi yağlı birinin telefonu kulağına götürdüğünde oluşacak yağ lekesini düşünün. Görüntüden biraz feragat ederek en iyisi mat jelatindir.

umut erdem

Profesör
Reaksiyon puanı
3
S3 minim cizik cizik oldu hangi filmi onerirsiniz

burak_ekmekci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Iki jelatinide denedim en son kirilmaz cam diye satilan mika ekran koruyucuda karar kildim memnun kaldim. Oneririm. 20 tl ortalama fiyati telefoncularda.

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Ben piyasada m9 ve note 5 mat film bulamadım. Bir bulsam hemen alıcam özellikle note 5.

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
Parlak tam bir hayal kırıklığıdır tıpkı Pal ve Ntcs arasındaki fark gibi