Masonluk ve İlluminati Gerçekleri

Bu konuyu okuyanlar

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Masonlar Evrenin Ulu Mimarı diyerek luciferi yani şeytanı kasteder Tanrı'yı değil.

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
kafalarına kaktüs saksısı düşmüş olmalı...

Dünya üzerinde bugüne kadar tek bir mason ayini gizli çekimle görüntülendi, o da Türkiye'de.
Görüntülerin sonlarına doğru yüksek dereceli masonların Evrenin Ulu Mimarı Lucifer'e tapınmak için keçi kesme ritüeli yaptıkları görülüyor.
Bu tür kökeninin bir kısmı kabbala bir kısmı satanizme dayanır.
--- Gönderi Güncellendi ---
Dünya üzerinde bugüne kadar tek bir mason ayini gizli çekimle görüntülendi kısmı biraz iddialı oldu.
Şöyle düzelteyim, ben başka ifşa olmuş böyle video bulamadım.

ShiftBoss

Asistan
Reaksiyon puanı
289
Konu benim de ilgimi çekiyor, buradan devam edelim arkadaşlar.

Aramızda Mason üstadı ve İllumemati uzmanları varsa bizi aydınlatmasını bekliyoruz :)

@Ben Kenobi @ConfickerBelasi

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
yanlışlık var bu konuda uzman değilim...
huzır İslam'da boş işlerin peşine gitmeyin...

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
yanlışlık var bu konuda uzman değilim...
huzır İslam'da boş işlerin peşine gitmeyin...
Zaten kimse bu konuda uzman olamaz.
Uzman olmak için içinde yer almak lazım.
İçinde yer alıp da açıklama yapanlar zaten belli süre sonra kendi kendilerini sırtından bıçaklayarak veya kendi kendine sırtından ateş ederek intahar ederler. :D

demirdmr

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Latince illuminatus sözcüğünden geldiği ve aydınlanmışlar-aydınlanmış olanlar kelimesini ifade ettiği hususunda herkesin hemfikir olduğu açık bir gerçek. Yani illuminati hakkındaki şüphe götürmez gerçekliklerden bir tanesi, hatta belki de yegane olanı sözcüğün kökeni ve kelime anlamı! Çünkü illuminati nedir sorusunun diğer cevapları farklı biçimlerde yorumlanmakta ve kişilerin inanışlarına göre değişkenlik göstermektedir. İlluminati hakkında detaylı bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Blogspot da michaelsikkofield diye bir adam var bu konuda çok güzel ve ciddi uzun yazıları var bu konuya ilgisi olanlara tavsiye ederim.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Blogspot da michaelsikkofield diye bir adam var bu konuda çok güzel ve ciddi uzun yazıları var bu konuya ilgisi olanlara tavsiye ederim.

Aynı şekilde hem masonluk/illuminati aynı hemde dünya üzerinde oynanalar oyunları ele alan Gelenler/Arrivals belgeseli ni izlemeniz sizler için genel anlamda faydalı olacaktır.

Bu belgesel başta müslüman ve müslüman ülkelerde oynanan oyunlar ve mehdilik deccal neredeyse her konuda detaylı araştırmalar sonucu ortaya çıkarılmış bir eserdir.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
En son İlluminati ve Tapınakçılar birleşmişlerdi fakat benim beklediğim kemik ve kuru kafa,opus dei,malta şövalyeleri vd bir çok tarikatın ve gizli yapılanmanın birleşmesi.