Maşallah ıphone'larınız ve androidleriniz sıkıntısız çalışıyor

Bu konuyu okuyanlar

Mr_Ahmet

Doçent
Reaksiyon puanı
454
Bu iş şans işi. Bende samsung galaxy wonder vardı. İstersen bir bak. Oldukça eski bir telefon. 8 yıl falan aktif şekilde kullandık. Babam kullandı. Sonra ben kullandım uzunca süre. 3 yıl falan sadece onu kullandım. En son kardeşime verdik. O ekranı kırınca bozuldu. Ben kullansam muhtemelen çalışırdı diye tahmin ediyorum.

İkaya

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
60
Ya millet ne yapıyor telefonuna yanına yatak yapıp orada mı yatırıyor? Birisi gelmiş bende bende 5s var sıkıntısız çalışıyor diyor, birisi gelmiş bende 6 var çatır çatır çalışıyor diyor. Birisi gelmiş bende 4s var hala çok iyi ıphone mükemmel falan diyor. Ya benim sıkıntım ıphone cihazlarla falan değil, ama SALLAMAYIN. Yok 5S yok 6 yok 4S. Böyle bir şey yok. Bazıları da bende S6 var müthiş çalışıyor diyor, başkası bende note 2 var inanılmaz diyor. Ben anlayamıyorum bunu nasıl yapıyorsunuz? Ya sadece fan boyu olduğunuz markayı övmek için konuşmayın lütfen.
Bunlar gerçekler. Bir kere bile donmadan, 2007 yılında aldığım İphone 3’ü 2019 yılı boyunca kullandım. Kabullenmek istememeniz tuhaf. 4 yıldır İphone 6’ya da sahibim ve aldığınız yan model Samsung’lardan bin kat daha iyi olduğuna yemin edebilirim.

Redlonmas

Spectator
Reaksiyon puanı
3,093
baya adamlar destan yazmış.

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
Ya millet ne yapıyor telefonuna yanına yatak yapıp orada mı yatırıyor? Birisi gelmiş bende bende 5s var sıkıntısız çalışıyor diyor, birisi gelmiş bende 6 var çatır çatır çalışıyor diyor. Birisi gelmiş bende 4s var hala çok iyi ıphone mükemmel falan diyor. Ya benim sıkıntım ıphone cihazlarla falan değil, ama SALLAMAYIN. Yok 5S yok 6 yok 4S. Böyle bir şey yok. Bazıları da bende S6 var müthiş çalışıyor diyor, başkası bende note 2 var inanılmaz diyor. Ben anlayamıyorum bunu nasıl yapıyorsunuz? Ya sadece fan boyu olduğunuz markayı övmek için konuşmayın lütfen.
İphone 4s in altina imzami atarsin artik :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çünkü böyle diyerek insanları yanlış yönlendirenler var. Bunu yapmasınlar. Yazık bu küçük bir şey değil böyle saçma saçma örnek gösterip ıphone 7, ıphone 6s falan öneren kişi sayısı gerçekten çok. Bu ucuz ve küçük bir şey değil. Ya geçen S7 edge de öneren oldu. Yani geçen dediğim tam hatırlamıyorum ama geçmişte işte.
Bana gonderme mi yapiyorsun acaba :D

Son düzenleme: