Marka Algısıyla Neden Telefon Alınmamalı

Bu konuyu okuyanlar

Süpürgesiz cadı

Profesör
Reaksiyon puanı
617
yoo çok güzel oluyor.topuklu ayakkabı benim ayak bileğimde ağrı yapıyor.çok ve hızlı yürüyen biriyim.bu yüzden genelde spor ayakkabı tercih ediyorum :)
Aslında bakarsan ben hiç düz giymiyorum. E rahatlık ve güzellik ters orantılıdır.
--- Gönderi Güncellendi ---
Ama j 7 2017 nin zarafeti insanı mestediyo dimi ama

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Aslında bakarsan ben hiç düz giymiyorum. E rahatlık ve güzellik ters orantılıdır.
benim topuklu ayakkabıların kırılmasının nedeni sanırım benim ayakların yarı düz taban olmasından kaynaklanıyor.bunu sonradan öğrendim.eğer sizdede aynı sorun varsa bundan dolayı da kırılma olabilir

Süpürgesiz cadı

Profesör
Reaksiyon puanı
617
benim topuklu ayakkabıların kırılmasının nedeni sanırım benim ayakların yarı düz taban olmasından kaynaklanıyor.bunu sonradan öğrendim.eğer sizdede aynı sorun varsa bundan dolayı da kırılma olabilir
Yok benim ki merdivene takıldı yere kapaklandım:) o yüzden oldu

Harnapazade

Profesör
Reaksiyon puanı
1,442
Marka algısıyla telefon alınması yanlış evet ama Türkiyede telefonlar çoğunlukla tasarımına bakılarak alınıyor. Diğer bir önemli kriter ise Resmi Distribütör Garantisi ve Ekran Boyutu. Mesela ben bir telefon alacak olsam ilk önce görünüşünden etkilenmem lazım ki sadece Sony beğenebiliyorum. Herkesin etkilendiği marka ve telefon farklı. Xiaomi ve OnePlus'un tasarımını ben beğenmesem de beğenen çok insan var gerçekten. Bu markaların en büyük sorunu tasarımdan ziyade garantileriydi ve artık bazı yerlerde KVK Garantili olarak satıldıklarını görüyorum ki bu çok iyi olmuş. Eğer tasarımını ve bazı sıkıcı noktalarını (Mesela Xiaomi Mi A1 de parmak izi okuyucu arkada sevmiyorum, tuşlar ekranın dışında ve geri tuşu sağ tarafta, Tasarım kasa itibariyle iPhone 7 Plus'a çok benzemesi gibi) beğenebilseydim net söylüyorum telefonum o olurdu.

Reaksiyon puanı
140