Mantığınızla mı yoksa yüreğinizle mi seviyorsunuz

madaf

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bir haber kanalında izlediğim bi haberde bir patlama sonucu 2 ayağını kaybeden bir vatandaş eşi tarafından terk edilmiş,sevgi mantığa kadar geriledi mi acaba yoksa kısmetsizlik midir bu

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
O bahsettiğin sevgi değil, evlilik. Evlilik mantık işidir. Kadın bırakmış, mantıklı olanı yapmış. Genç belki kadın, daha yaşayacak çok şeyi var. :)

yasin04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
yüreğimle seviyorum... ama bitti bitti bu rüya:mrgreen:

googlog

Profesör
Reaksiyon puanı
46
bir haber kanalında izlediğim bi haberde bir patlama sonucu 2 ayağını kaybeden bir vatandaş eşi tarafından terk edilmiş,sevgi mantığa kadar geriledi mi acaba yoksa kısmetsizlik midir bu

Haberi y-tamamını bilmiyorum.Eğer ki sırf bu yüzdeb terk etti ise şunları diyebilirim.

Evlilik mantık işi değildir.Hem akli hemde duygusal bir durumdur.Burada yeteri kadar sevmemiş demek ki.Vicdanı nasıl el vermiş ona da şaşırdım doğrusu.

Kendisi aynı duruma düşse idi nasıl davranılmasını isterdi acaba sormak gerekir?!

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Haberi y-tamamını bilmiyorum.Eğer ki sırf bu yüzdeb terk etti ise şunları diyebilirim.

Evlilik mantık işi değildir.Hem akli hemde duygusal bir durumdur.Burada yeteri kadar sevmemiş demek ki.Vicdanı nasıl el vermiş ona da şaşırdım doğrusu.

Kendisi aynı duruma düşse idi nasıl davranılmasını isterdi acaba sormak gerekir?!

Evlilik mantık işidir. :)

penguin

Profesör
Reaksiyon puanı
201
Evlilik mantık işidir, evet bence de öyledir. Peki neden öyledir? Evlenirken size sahip olduğunuz işi, aldığınız maaşı, sahip olduğunuz gayrı-menkulleri, altınızdaki arabanın markasını, sahip olduğunuz mevkiyi, makamı ve banka mevduat hesaplarınızın dökümünü sorarlar. :D Siz hiç kalbin ne kadar temiz, gönlün ne kadar zengin, karakterin ne kadar düzgün, Allah'a olan inancın ne kadar sağlam diye soran gördünüz mü? Bende görmedim de :D