Mansur Yavaş'ın aşure ilettiği Büşra hemşireyi tecavüzle tehdit eden yaratık #kaanaltınoktutuklansın

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
İşte Sosyal medya düzenlemesi gelsin dedimi karşı çıkanlara gelsin. Böyle adamları barındırmayacan sosyal medyada. Süleyman Soylunun dediği gibi 1-2 tanesini alıp içeride kıracan kolunu bacağını bak bakalım bir daha yapıyor mu böyle şeyler.

Nede olsa sosyal medya istediğine söv say hakaret et dalga geç iftira at taciz et yalan söyle her şey serbest sanıyorlar.

Andromedavor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,339
Nasıl bir psikolojide bir insan böyle yazabilir gerçekten midem bulanıyor bu tipleri görünce
Normal bir bireyin bunları düşünmesi zor. Bu düşündüklerini ulu orta söylemesi çok çok daha zor. Bunlar içmeden sürekli kendinden geçmiş insanlar. Tabii bazıları provakasyon gibi amaçlarla da yapıyor.

Dilara Kaya

Profesör
Reaksiyon puanı
3,756
İşte Sosyal medya düzenlemesi gelsin dedimi karşı çıkanlara gelsin. Böyle adamları barındırmayacan sosyal medyada. Süleyman Soylunun dediği gibi 1-2 tanesini alıp içeride kıracan kolunu bacağını bak bakalım bir daha yapıyor mu böyle şeyler.

Nede olsa sosyal medya istediğine söv say hakaret et dalga geç iftira at taciz et yalan söyle her şey serbest sanıyorlar.
Ama o kadar rahat ve bir şey olmayacağından emin ki sağlık bakanını etiketliyor.

bughraan

Asistan
Reaksiyon puanı
68
bir tutuklanır iki tutuklanır bunların ardı kesilmedikçe bi anlam ifade etmez böyle taglar açmak

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Ama o kadar rahat ve bir şey olmayacağından emin ki sağlık bakanını etiketliyor.

Bir kere bilgilerine ulaşılsın Twiitter versin mesajı atan kişinin adresini sonra görürüz bakalım ne olacak.

Duyduğuma göre bizim burada bir adam vardı sürekli sosyal medyadan Cumhurbaşkanına hükümete ağıza alınmayacak hakaretler ederdi. ( Eleştiri değil bak direk küfür hakaret. )
Bir gün bunu ifadeye çağırmışlar 1 günde içerde tutmuşlar üstüne 1 yıl okul bahçesi camii tuvaleti temizleme tarzı ceza almış. Şimdi akıllı telefonu bile bırakmış. Cumhurbaşkanıma sövenin karşısındayım diyor :) Demek ki olabiliyormuş bazı şeyler düzelebiliyormuş...

Assad Najjar

Profesör
Reaksiyon puanı
2,305
Ben de bir hekim olmam itibariyle bir sağlıkçıyım; ama bu millet niye bize bu kadar düşman, halen daha anlayamıyorum.

Bir sabah önlüğümü giymek üzere hastaneye girdiğimde tanımadığım bir adam bana afedersiniz ana avrat küfür etti. Fiziksel olarak zayıf olduğumdan mütevellit bir de fiziksel şiddete uğramamak için sesimi çıkarmadım.

Yine bir keresinde acil serviste çalışıyorken sözlü şiddete uğradım.

Daha dün popüler bir sosyal medya sitesinde "Doktorlar gebersin, onlardan nefret ediyorum." diye mesaj atanı gördüm.

Bizden ne istiyorsunuz, anlamadım gitti arkadaş!?

Andromedavor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,339
Ben de bir hekim olmam itibariyle bir sağlıkçıyım; ama bu millet niye bize bu kadar düşman, halen daha anlayamıyorum.

Bir sabah önlüğümü giymek üzere hastaneye girdiğimde tanımadığım bir adam bana afedersiniz ana avrat küfür etti. Fiziksel olarak zayıf olduğumdan mütevellit bir de fiziksel şiddete uğramamak için sesimi çıkarmadım.

Yine bir keresinde acil serviste çalışıyorken sözlü şiddete uğradım.

Daha dün popüler bir sosyal medya sitesinde "Doktorlar gebersin, onlardan nefret ediyorum." diye mesaj atanı gördüm.

Bizden ne istiyorsunuz, anlamadım gitti arkadaş!?
Maalesef durum bu. Bende sağlıkçıyım. Sadece sağlıkçılara karşı değil. Tüm canlılara karşı öfkeliler. Allah sonumuzu hayır etsin.

Szayel

Profesör
Reaksiyon puanı
1,147

Twitter elletmez kendini ona buna şuna, Trump'a meydan okuyorken. Soylu mu dedi bilmiyorum ama eskiden böyle adamları içeride bi güzel silkeleyen ekip varmış. Şimdi yok.

Türkiye siyaseti beceremiyor. Bu kadar taraftar olunmaz, siyaset yapılmaz.

Heilung

Asistan
Reaksiyon puanı
148

şu cehaletin seviyesi korkutucu değil mi? adam bunun kendi faydasına olduğuna inanıyor, korkunç bir cehalet, ülke cahil üreme merkezi haline gelmiş

Son düzenleme:

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
şu cehaletin seviyesi korkutucu değil mi? adam bunun kendi faydasına olduğuna inanıyor, korkunç bir cehalet, ülke cahil üreme merkezi haline gelmiş

Cehaletten çok bana ART NİYET var gibi geliyor. Kasıtlı olarak yapıp kasıtlı olarak çekip paylaşma. ALın görüz Müslümanlar böyle cahil desinler. Önüne gelen herkes bunu o adama mal etmek yerine tüm Müslümanlara İslama yamamaya çalışıyor.

Timurid

Profesör
Reaksiyon puanı
835
insanlar sosyal medyada her şeyi yapabileceklerini zannediyorlar bence bu tarz durumlara en az ağırlaştırılmış mühebbet cezası verilmeli

Dilara Kaya

Profesör
Reaksiyon puanı
3,756
Serbest bırakılmış...