Soru Maksimum 650Tl'ye Mekanik Klavye Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Arctech

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Selamlar, mekanik klavye alacağım, Max 650 verebilirim. Lütfen bütçeni arttırıp şunu alabilirsin gibi yorumlar yapmayın. RGB dikkat ettiğim bir şey olması gerekiyor. Yazılım desteği olsa çok iyi olur ama olmasa da olur. Blue Switch almak istemiyordum normalde fakat istediğim özelliklerin çoğu Red Switch modellerde yok. O kadar para biriktirip Gamepower, Rampage, James Donkey gibi markalardan almak istemiyorum. Kalitesini hissetmek istiyorum. Bu fiyata biraz zor ama uzun süredir araştırıyorum. Aşağıya bıraktıklarım dışında kaliteli ve düzgün olan klavye yok. Başka bir örnek verecekseniz verdiğim klavyelerdeki özellikleri bulundurmasına dikkat ederseniz sevinirim. Klavyede aradığım şeyler genelde çok özelliği olması, bu fiyata yine zor ama bilek desteği, yazılım desteği, ses tekerleği gibi şeyler beni cezbediyor. İyi forumlar dilerim.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Yardım edecek yok mu?

Son düzenleme:

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612
Amazon'dan Gamebooster G918 alabilirsin. Mavi switch versiyonunu aldım. 1 haftdaır kullanıyorum. Amazon kendisi sattığı için sorun yaşadığında vs. yardımcı olacaklardır.

xspayz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
650 liraya cooler master ck550 var. normalde fiyatı 720 tl sinerjide 650 ye düşmüş. Bir bakmanı öneririm ben de ondan alacağım. Bilek desteğine yastık gibi diyenler var mıknatıslı değil ama kaymıyor. Multimedya tuşları yok sadece ancak alınabilir bir klavye.

ixtivh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Monster klavyelerde kronik sorun olduğunu söylemek istiyorum. Aynı şekilde gamebooster,rampage,gamepower markalarının klavyelerinde olduğu gibi. bir süre sonra kendiliğinden arızalanacaktır.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Monster klavyelerde kronik sorun olduğunu söylemek istiyorum. Aynı şekilde gamebooster,rampage,gamepower markalarının klavyelerinde olduğu gibi. bir süre sonra kendiliğinden arızalanacaktır.
Yıllar oldu nerde ise monster klavye sapasağlam çalışıyor da sen kronik sorun demişsin...

Yazsana bi neymiş kronik sorunu, kanıtın delilin var mı?

Son mesajlar