Maksimum 1500TL Önerebileceğiniz Telefonlar

atakanyetiskin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhabalar öncelikle herkese. Sizin tavsiyeleriniz doğrultusunda telefonu almayı planlıyorum. (Daha önce sony xperia z3 kullandım) Şuan maksimum 1500tl olabilicek yani 300-400dolar arası bir telefon önerisi yapabilirseniz iyi olur. Birazcık bende bakındım Xperia XA Ultra almayı düşündüm. 6İnçle iyi bir ekran kameraları kaliteli bana göre ama tek sorun 2700mAh olması. Amerika'daki bestbuy'dan almayı planlıyorum önericeğiniz telefonu daha önce araştırdıysanız ve bilgiliyseniz bir öneri yapabilirseniz güzel olur çünkü acilen ihtiyacım var.Öneriyi yapmadan önce şunları belirteyim telefonu sadece sosyal medya için kullanıyorum ve arada kısa kısa videolar çekiyorum her zaman yanımda powerbank ve sarj kablosuyla dolaşırım bunları göz önüne alarak en iyi önerebileceğiniz telefon sizce hangisidir? (Ben hala Xperia XA Ultra diye düşünüyorum)

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Amerika'dan alacaksan. İphone se al. 300 dolara. Hepsini ezer;)

atakanyetiskin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Xiaomi mi5 te düşünebilirsiniz. Kamerası kötü xa ultra nın
Kamera çok sorun değil sony xperia z3'üde aynı zaman da tamir ettirip onuda ailemden birisine vericem kısa vloglar çekiceğimde alır çekerim. Bunun ekranı büyük olduğundan almak istiyorum bir de bestbuyda her marka ve model bulunmuyor maalesef o kötülüğü var. O yüzden telefonu alıp denerim olmadı z3'e de dönebilirim böyle de düşündüm.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Kamera çok sorun değil sony xperia z3'üde aynı zaman da tamir ettirip onuda ailemden birisine vericem kısa vloglar çekiceğimde alır çekerim. Bunun ekranı büyük olduğundan almak istiyorum bir de bestbuyda her marka ve model bulunmuyor maalesef o kötülüğü var. O yüzden telefonu alıp denerim olmadı z3'e de dönebilirim böyle de düşündüm.
Madem kamera problem değil. O zaman iyi bir telefon alabilirsiniz.

atakanyetiskin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Sosyal medya gibi olaylar için kullanıyorum genellikle z3ünde kamerasını kullandım uzun zaman sony kameraları iyi gözüküyor tabi apple gibi değilde. İphone 5 var şuan 1440 mAh bilirsin bataryası sosyal medya işlerini yaptıktan sonra bile eve gelince en az %50 sarj oluyor bu da yaklaşık olarak 2 katı o yüzden bu olaylarda yeticeğini düşünüyorum bir de stamina modu vs. var.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Xiaomi Mi 5.:)

Çağrıulus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Reeder p10s alabilirsin bence özellikleri çok iyi. ;)

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Merhabalar öncelikle herkese. Sizin tavsiyeleriniz doğrultusunda telefonu almayı planlıyorum. (Daha önce sony xperia z3 kullandım) Şuan maksimum 1500tl olabilicek yani 300-400dolar arası bir telefon önerisi yapabilirseniz iyi olur. Birazcık bende bakındım Xperia XA Ultra almayı düşündüm. 6İnçle iyi bir ekran kameraları kaliteli bana göre ama tek sorun 2700mAh olması. Amerika'daki bestbuy'dan almayı planlıyorum önericeğiniz telefonu daha önce araştırdıysanız ve bilgiliyseniz bir öneri yapabilirseniz güzel olur çünkü acilen ihtiyacım var.Öneriyi yapmadan önce şunları belirteyim telefonu sadece sosyal medya için kullanıyorum ve arada kısa kısa videolar çekiyorum her zaman yanımda powerbank ve sarj kablosuyla dolaşırım bunları göz önüne alarak en iyi önerebileceğiniz telefon sizce hangisidir? (Ben hala Xperia XA Ultra diye düşünüyorum)
Xiaomi mi 5 tr den alınacaksa yurt dışından alınacaksa iphone 6s veya bütçe yeterse 6s plus alınabilir.

atakanyetiskin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Herkese teşekkürler Sony Xperia XA Ultra aldım söylenenlerin dışına kamerası berbat değil pili yeterli ve sinyalizasyon sorunuyla karşılaşmadım.

AnılTpskl

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Xiaomi Mi A1