Bu konuyu okuyanlar

excuses10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Herkese iyi forumlar,
Arkadaşlar makine mühendisliği 1.sınıf öğrencisiyim merak ettiğim bir şey var makine mühendisliği okurken elektronik mühendisliğine çap yapmak çok mu zor ? Yapan varsa bilgilendirirse çok sevinirim.Bunu neden merak ettiğimi de söylemek istiyorum makine mühendisliği okuyorum ve gömülü sistemlere de ilgiliyim. C++,python,c ve java temelim var fakat okuduğum bölüm yazılıma çok uzak ve bu beni kısıtılıyor.Kafamda iki tane seçenek oluşturdum ya elektronik mühendisliğine geçiş yapacağım yada makine ile aynı anada çap yapmam gerekiyor fakat çap ile ilgili kafamda soru işaretleri var. Önerileriniz ve cevaplarınızı bekliyorum.

Rootsyl

Profesör
Reaksiyon puanı
514
Hocam çap yapmak her zaman zordur. Eğer yatay geçiş şansınız varsa öyle yapmanızı tavsiye ederim, çünkü eğer çap yapmaya karar verirseniz boş zaman kavramını unutmanız lazım.

excuses10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Hocam çap yapmak her zaman zordur. Eğer yatay geçiş şansınız varsa öyle yapmanızı tavsiye ederim, çünkü eğer çap yapmaya karar verirseniz boş zaman kavramını unutmanız lazım.
kaç ders almam gerektiğini merak ediyorum ama bulamıyorum ona göre karar vermeyi düşünüyorum şuanda hocam :D

Son mesajlar