Magazin kategorisinin moderatörü Patrick olmuştur.

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Genişleyen moderasyon ekibimize son katılan arkadaşımız Patrick. Kendisi, uzman olduğu bir alanda yöneticilik yapacaktır :)

Magazin bölümünün yöneticisine hoş geldin diyoruz.

Bu bölümü geliştirmek isteyen ve yönetimde kendisine yardımcı olmak isteyen arkadaşlar, Patrick ile irtibat kurabilirler.

Heyecanla yeni gelişmeleri bekliyoruz.

tonce

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
14

Patrick tebrikler. :)

patrick

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
19
teşekkürler :)

layık olacaz artık.. sizler için varım ::)

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
pat adın gibi bölümdesin valla.. Pat pat pat.. Allahan ismin çatrick değil muhaha :p

seciL

Dekan
Reaksiyon puanı
102
Yeni yetkiye hak kazanan arkadaşımı tebrik ederim hayırlı olsun başarılarının devamını diliyorum :)

patrick

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
19
pesimist dedi ki:
pat adın gibi bölümdesin valla.. Pat pat pat.. Allahan ismin çatrick değil muhaha :p

muhahahahahaaa süper :D... doğru açıyla avucunu kullanırsan pat sesini alırsın, dengesiz vuruşlar çat sesini doğurur ki o raddedede yapacak bişi yok :p

patrick

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
19
seçiL dedi ki:
Yeni yetkiye hak kazanan arkadaşımı tebrik ederim hayırlı olsun başarılarının devamını diliyorum :)

teşekkürler...

daha yeniliklere imza atmayı planlıyorum. magazin buluşmaları yapıp, bölüme eklediğimiz hatunlarıda çağırmayı düşünüyorum.. nası fikir ::) :)

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
hiç şaşırmadım hadi yiyin gari

patrick

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
19
Acith dedi ki:
aklayarar dedi ki:
:) Acith uyma sen bunlara boşver :D
Olmaz beni caydırması lazım :D Baştan çıkarcak ki bende gireyim şuursuz bi şekilde :p

bacağımı mı sıvayıp göstereyim magazin aralığından.. gel arkadaşım gel alla allaaa :D

magazine gireneeee en beğendiği hatun %50 indirimleeee diye bi numara mı çekeyim annamadım ki :)

patrick

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
19
Acith dedi ki:
patrick dedi ki:
Acith dedi ki:
aklayarar dedi ki:
:) Acith uyma sen bunlara boşver :D
Olmaz beni caydırması lazım :D Baştan çıkarcak ki bende gireyim şuursuz bi şekilde :p

bacağımı mı sıvayıp göstereyim magazin aralığından.. gel arkadaşım gel alla allaaa :D

magazine gireneeee en beğendiği hatun %50 indirimleeee diye bi numara mı çekeyim annamadım ki :)
Olabilir :D Fiş almasak indirim yapıyon mu :D

defolu sepetinden %50 indirim, fişsiz ve meyilli oluşundan ötürü "ayak alıştırma" indirimi yaparız sana :D :p

patrick

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
19
Acith dedi ki:

bakıyon mu magazin bölümüne.. ona göre promosyona geçiş yapacaz.. malum yaz mevsimi geldi.. cibil cibil fotolar koyabilirim :p