Magazin kategorisinin moderatörü Patrick olmuştur.

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Genişleyen moderasyon ekibimize son katılan arkadaşımız Patrick. Kendisi, uzman olduğu bir alanda yöneticilik yapacaktır :)

Magazin bölümünün yöneticisine hoş geldin diyoruz.

Bu bölümü geliştirmek isteyen ve yönetimde kendisine yardımcı olmak isteyen arkadaşlar, Patrick ile irtibat kurabilirler.

Heyecanla yeni gelişmeleri bekliyoruz.

pesimist

Rektör
Emektar
Özel başlık
Onursal Üye
pat adın gibi bölümdesin valla.. Pat pat pat.. Allahan ismin çatrick değil muhaha :p

seciL

Dekan
Emektar
Yeni yetkiye hak kazanan arkadaşımı tebrik ederim hayırlı olsun başarılarının devamını diliyorum :)

patrick

Profesör
Emektar
pesimist dedi ki:
pat adın gibi bölümdesin valla.. Pat pat pat.. Allahan ismin çatrick değil muhaha :p

muhahahahahaaa süper :D... doğru açıyla avucunu kullanırsan pat sesini alırsın, dengesiz vuruşlar çat sesini doğurur ki o raddedede yapacak bişi yok :p

patrick

Profesör
Emektar
seçiL dedi ki:
Yeni yetkiye hak kazanan arkadaşımı tebrik ederim hayırlı olsun başarılarının devamını diliyorum :)

teşekkürler...

daha yeniliklere imza atmayı planlıyorum. magazin buluşmaları yapıp, bölüme eklediğimiz hatunlarıda çağırmayı düşünüyorum.. nası fikir ::) :)

patrick

Profesör
Emektar
Acith dedi ki:
aklayarar dedi ki:
:) Acith uyma sen bunlara boşver :D
Olmaz beni caydırması lazım :D Baştan çıkarcak ki bende gireyim şuursuz bi şekilde :p

bacağımı mı sıvayıp göstereyim magazin aralığından.. gel arkadaşım gel alla allaaa :D

magazine gireneeee en beğendiği hatun %50 indirimleeee diye bi numara mı çekeyim annamadım ki :)

patrick

Profesör
Emektar
Acith dedi ki:
patrick dedi ki:
Acith dedi ki:
aklayarar dedi ki:
:) Acith uyma sen bunlara boşver :D
Olmaz beni caydırması lazım :D Baştan çıkarcak ki bende gireyim şuursuz bi şekilde :p

bacağımı mı sıvayıp göstereyim magazin aralığından.. gel arkadaşım gel alla allaaa :D

magazine gireneeee en beğendiği hatun %50 indirimleeee diye bi numara mı çekeyim annamadım ki :)
Olabilir :D Fiş almasak indirim yapıyon mu :D

defolu sepetinden %50 indirim, fişsiz ve meyilli oluşundan ötürü "ayak alıştırma" indirimi yaparız sana :D :p

SDN Son Haberler

Son mesajlar