Made İn Turkey Resimleri Küçülten Program

Bu konuyu okuyanlar

istanbultelekom

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Merhaba;
Arkadaşlar Tarayıcımızı faliyete veremedik ama sizler için Resimleri çüçültme Prog. yaptık basit Sade kullanışı ile işinize çok yarayacağını düşünüyorum nasılmı !

400 tane resmizi verdiğiniz ebatlara göre küçültmeye yarayan Prog. tamamı ile Türk yapımı bundan emin olabilirsiniz umarım işinize yarar :'(

Prog. Görüntüsü Bu şekildedir..

Download: http://www.istanbulhost.com/rsm/Made-in-Turkey.rar

Not: Yanlız "PNG" Uzantılı Resimleri Küçültüyor...

Çalışmaz ise gelin yüzüme tükürün yau :D

Www.BilnetForum.Com

Juggernaut

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
Link versen de kullansak. Tarayıcıda da link vermediniz :D

VolqaN

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yapmışken bari tüm formatları destekleseydi :)

RosenRood65

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Türklerden de bu kadar basit programlar beklenir zaten gercekler acı.Yabancıların yapmadıkları program kalmadı.Biz anca bu tür basit programlarla yetinirizzz :(

Juggernaut

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
Kusura bamayın arkadaşlar :)

Programı İndirme Linkini Oluşturmadan Açtığım İçin konuyu bu yüzden Oluyor bazen böyle şeyler :)

İndirdim .exe'ye bir logo yapsaydınız keşke. Bir de basit bir site felan açsanız yaptığın programları tanıtırsın.

istanbultelekom

Doçent
Reaksiyon puanı
5
İndirdim .exe'ye bir logo yapsaydınız keşke. Bir de basit bir site felan açsanız yaptığın programları tanıtırsın.

Tabi haklısın prog. daha bugün yatık böyle bir prog. ihdiyacımız vardı kendimiz için yaptık belki sizlerin işine yarardiye düşünüm :)

Juggernaut

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
Türklerden de bu kadar basit programlar beklenir zaten gercekler acı.Yabancıların yapmadıkları program kalmadı.Biz anca bu tür basit programlarla yetinirizzz :(

Senin dediğin işi profesyonel firmalar için çalışan yazılımcılar yapabilir. Arkadaş kendi çapında program yapıyor sen ona bile kabahat buluyorsun.

istanbultelekom

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Yapmışken bari tüm formatları destekleseydi :)

tmm sakin ol biraz :) arkadaşım...

Hepsi olacak inş. eksikelri öğreniyoruz sizlerin sayesinde onagöre prog. geliştiriyoruz sizler ne olmasını isterdiniz yazın bizlerde yapalım.. yazlımıcıyız herşey yapılır allahın izni ile...

malatya

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
işe yarar güzel program teşekkürler arkadaşım.

RosenRood65

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Kabahat degil Sadece gerçekleri söylüyorum.Eywallah güzel olmus ona bişey dedigim yok ama büyük lokma yiyip büyük düşüncen o zaman o senin dedigin profesyonellerden daha iyi yaparsın o zaman ülkeyi ön plana çıkartabilirsin.Şimdi diceksinki madem öyle sen niye yapmıorsun?Şimdi cevaplamak isterdim ama inan şimdi sayfalar yetmez .Tesekkürler

F-rekans

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Programı indirmedim ama resimden gördüğüm kadarıyla sadece kendi verdiğimiz boyutlara göre işlem yapabiliyoruz. Buda 1024x768 lik bir resmi 100x50 yaptığımızda resimde bozulma meydana getirir ve saçma olur (-ki zaten saçma bir değer söyledim:)) eğer bir uzunluk verildiğinde diğeride ona göre otomatik olarak ayarlanırsa daha kullanışlı olur. % olarak küçültme de eklenmesi lazım...

Bir sonraki versiyonunda "%" yüzde olarak küçültme, bizim verdiğimiz değere göre otomatik değer verme, tüm formatları destekleme ve K-C'nin dediği gibi .exe'ye simge isteriz :D

Kolaysa sen yap diyeceksin şimdi, ben programlama ve programlama dili bilmiyorum... :D

istanbultelekom

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Programı indirmedim ama resimden gördüğüm kadarıyla sadece kendi verdiğimiz boyutlara göre işlem yapabiliyoruz. Buda 1024x768 lik bir resmi 100x50 yaptığımızda resimde bozulma meydana getirir ve saçma olur (-ki zaten saçma bir değer söyledim:)) eğer bir uzunluk verildiğinde diğeride ona göre otomatik olarak ayarlanırsa daha kullanışlı olur. % olarak küçültme de eklenmesi lazım...

Bir sonraki versiyonunda "%" yüzde olarak küçültme, bizim verdiğimiz değere göre otomatik değer verme, tüm formatları destekleme ve K-C'nin dediği gibi .exe'ye simge isteriz :D

Kolaysa sen yap diyeceksin şimdi, ben programlama ve programlama dili bilmiyorum... :D

Yok demen :D

yorumların için çok teşekkürler siz isteyin yeter yaparız evel alllah dediğim gibi kendi işimi görecek kadar yapmıştım bukadar ilgi göreceğini bilmiyordum :)

ByKaMiKaZe

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
daha iyilerini yapmanız temennilerimle..
işinize yarayabilecek programlar yapabiliyor olmanız çok güzel ben en fazla
dosya.bat dosyası oluşturabiliyorum :D

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Hayırlı Çalışmalar Dilerim :) ...

ozcsoft

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben bişi anlamadım :) herşeyde işlem tamam diyo ne resim ekliyo nede küçültüyo :)
Bilgilerinize

istanbultelekom

Doçent
Reaksiyon puanı
5
ben bişi anlamadım :) herşeyde işlem tamam diyo ne resim ekliyo nede küçültüyo :)
Bilgilerinize

NE DEMEK RESİM EKLEYEMİYORUM KÜÇÜLTEMİYORUM...

Kardeş, Afedersin ama Resmin altında not var PNG uzantılı resimleri çeviriyor diye yazıyı iyi okursan beni iyi anlayacağını düşünüyorum hadi bakim ;)

Ben garanti veriyorum çalışmaz ise gelim yüzüme türün yau...

nizam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
daha iyisini sen yap ta kullanalım arkadaş bir ucundan başlamış devamını bekliyoruz

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
120
Geliştirildigi taktirde işe yarar bişey bir program olabilir

Elinize sağlık yinede :)

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
kendin yap kendin kullan arkadaş kimseye yaranamazsın benim başıma geldi ehuhe :mrgreen: