Made İn Turkey Resimleri Küçülten Program

Merhaba;
Arkadaşlar Tarayıcımızı faliyete veremedik ama sizler için Resimleri çüçültme Prog. yaptık basit Sade kullanışı ile işinize çok yarayacağını düşünüyorum nasılmı !

400 tane resmizi verdiğiniz ebatlara göre küçültmeye yarayan Prog. tamamı ile Türk yapımı bundan emin olabilirsiniz umarım işinize yarar :'(

Prog. Görüntüsü Bu şekildedir..

Download: http://www.istanbulhost.com/rsm/Made-in-Turkey.rar

Not: Yanlız "PNG" Uzantılı Resimleri Küçültüyor...

Çalışmaz ise gelin yüzüme tükürün yau :D

Www.BilnetForum.Com

RosenRood65

Doçent
Türklerden de bu kadar basit programlar beklenir zaten gercekler acı.Yabancıların yapmadıkları program kalmadı.Biz anca bu tür basit programlarla yetinirizzz :(

Juggernaut

Profesör
Türklerden de bu kadar basit programlar beklenir zaten gercekler acı.Yabancıların yapmadıkları program kalmadı.Biz anca bu tür basit programlarla yetinirizzz :(

Senin dediğin işi profesyonel firmalar için çalışan yazılımcılar yapabilir. Arkadaş kendi çapında program yapıyor sen ona bile kabahat buluyorsun.

RosenRood65

Doçent
Kabahat degil Sadece gerçekleri söylüyorum.Eywallah güzel olmus ona bişey dedigim yok ama büyük lokma yiyip büyük düşüncen o zaman o senin dedigin profesyonellerden daha iyi yaparsın o zaman ülkeyi ön plana çıkartabilirsin.Şimdi diceksinki madem öyle sen niye yapmıorsun?Şimdi cevaplamak isterdim ama inan şimdi sayfalar yetmez .Tesekkürler

F-rekans

Profesör
Programı indirmedim ama resimden gördüğüm kadarıyla sadece kendi verdiğimiz boyutlara göre işlem yapabiliyoruz. Buda 1024x768 lik bir resmi 100x50 yaptığımızda resimde bozulma meydana getirir ve saçma olur (-ki zaten saçma bir değer söyledim:)) eğer bir uzunluk verildiğinde diğeride ona göre otomatik olarak ayarlanırsa daha kullanışlı olur. % olarak küçültme de eklenmesi lazım...

Bir sonraki versiyonunda "%" yüzde olarak küçültme, bizim verdiğimiz değere göre otomatik değer verme, tüm formatları destekleme ve K-C'nin dediği gibi .exe'ye simge isteriz :D

Kolaysa sen yap diyeceksin şimdi, ben programlama ve programlama dili bilmiyorum... :D

Programı indirmedim ama resimden gördüğüm kadarıyla sadece kendi verdiğimiz boyutlara göre işlem yapabiliyoruz. Buda 1024x768 lik bir resmi 100x50 yaptığımızda resimde bozulma meydana getirir ve saçma olur (-ki zaten saçma bir değer söyledim:)) eğer bir uzunluk verildiğinde diğeride ona göre otomatik olarak ayarlanırsa daha kullanışlı olur. % olarak küçültme de eklenmesi lazım...

Bir sonraki versiyonunda "%" yüzde olarak küçültme, bizim verdiğimiz değere göre otomatik değer verme, tüm formatları destekleme ve K-C'nin dediği gibi .exe'ye simge isteriz :D

Kolaysa sen yap diyeceksin şimdi, ben programlama ve programlama dili bilmiyorum... :D

Yok demen :D

yorumların için çok teşekkürler siz isteyin yeter yaparız evel alllah dediğim gibi kendi işimi görecek kadar yapmıştım bukadar ilgi göreceğini bilmiyordum :)

ByKaMiKaZe

Profesör
daha iyilerini yapmanız temennilerimle..
işinize yarayabilecek programlar yapabiliyor olmanız çok güzel ben en fazla
dosya.bat dosyası oluşturabiliyorum :D