Mac'ten Windows'a Bağlanın - Remote Desktop Connection for Mac 2.0.0

Berkin Bozdoğan

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Microsoft'un, Apple Mac OS X işletim sistemi için yayınladığı en son uzak masaüstü bağlantı yazılımıyla artık daha fazlasını yapmak mümkün. İndirin, deneyin!

Microsoft ile arası iyi olan Apple, arada Windows ve bilgisayarlara laf atsa da ilişkileri sıcak tutmayı biliyor. Malum artık onlar da x86 işlemciler kullandıkları için eleştirilerin dozu oldukça azalmış durumda. Microsoft da zamanında Office for Mac ile başlayan iş birliğine yeni bir yazılım katıyor. Remote Desktop Connection for Mac yazılımının yeni sürümü (2.0.0) sayesinde Mac OS X (10.4.9 ve üzeri) üzerinden herhangi bir Windows çalıştıran makineyle Uzak Masaüstü bağlantısı kurmak kolaylaşıyor. Arabirimde bazı değişikliklere giden Microsoft, görüntüyü biraz daha Mac gibi yapmış durumda. Bunun yanında RDC for Mac 2.0.0 yazılımı hem PowerPC hem de Intel işlemcili Macintosh'larda çalışıyor.

:: RDC for Mac 2.0.0 yazılımını İndirmek için tıklayın!

Bilgi için: Microsoft
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN - http://shiftdelete.net

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
[shadow=red,left]apple haklı en iyisi Macintosh[/shadow]

kged

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya zaten bir mac için verdiğiniz para fazla diyenleri ben anlamıyorum. stabil bi işletim sistemi için insanlar düzenli formatla boğuşurken mac de bunun keyfini sürmek ayrı bişey. hatta garageband, idvd, imovie, mail programları ve bilimum utility programları olsun herşeyiyle birlikte geliyor. bu eşdeğerdeki yazılımları windows için almaya kalsanız zaten aynı fiyata gelecek. :}

c0lin

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Yeni Bir Pc Aldığım Zaman MAc Yada Pardus Forever