Maçlar Digiturk'te!

Bu konuyu okuyanlar

ridvan1452

Profesör
Reaksiyon puanı
1
TRT alsaydı maçları TRT Spor'dan yine şifreli ve decoder alarak seyredecektin. Ona da mı para vermeyecektin?

alakası yok trt bundan 6 ay once kendi kanalında anket yaptırdı dediki maclar sifreli kanllardamı yayınlansın yoksa normal herkese acık kanallardamı diye trt herkezin macları izlemesi icin urasıyodu az dikkat etseydiniz gorurdunuz

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Tüüü digitürk iflas et emi sen.İflas ette kurtulalım senden.İte kaka aldın gene.Umarım bu son alışın olur :mad:

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Ne açık arttırmaydı ama telekom paso ara istedi yazık:D

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Herkes açık kanalda maçların yayınlanmasını ister ama yayın şartnamesini bilmeyenler de atıp tutmasın. Aylardır diyoruz şifresiz maç yayınlatmayacaklar diye.

TRT de olsa kurallara uyacaktı. Şifresiz maç izletmeyeceklerdi.

Ayrıca gördüğün gibi ihalede TRT yoktu!

Bana ne Digiturk'ten, D-Smart'tan filan.

Ben sadece onlar gibi halkı kandırmamak için uğraştım. Görünen de ortada şu an.

ridvan1452

Profesör
Reaksiyon puanı
1
yayın şart namesi ney ya sanki anayasa bunudevletın kanalı diyodu devletin kanalı ortamı velveleye verme gibi bi dusuncesi olamaz trt macyayınını kendisi almak istedi ama bu fiyaa bedavadan kimseye yayın veremezdi ondan ihaleye giremedi ben atıp tut muyorum bende trt nin neyapmak istedini cok ii blenlerden biriyıom ama kimse 321 milyondolara bedava yayın veremezdi eger trt bole bisy yapabilseydi herkeze yayını verecekti burda atıp tutan yok bende bisylere dayanark soluyorumda ondan bole konusuyorum

antilove

Profesör
Reaksiyon puanı
11
d-smart ta kapak olsun elinde sadece bizim takımların avrupa maçları kaldı. bazılarını da ara sıra diğer kanallar veriyor. ohhh sevindim valla
yalan dolanla milleti kandırmaya çalışıyor.
digitürk e tebrikler iyi para verdiler valla

gezegen

Profesör
Reaksiyon puanı
37
ıptv 4 yıla yerleşir dijitürk bir an önce internet sektörüyle ortaklık kurmalı uydu net yada biri gibi yoksa 4 yıl sonra telekom kimseye kaptırmaz bu pastayı

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
demedi deme ibrahim
4 yıl sonra iptv ile superonline girer ihaleye , blackmehmet yine alır yayını :D

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
3 Büyükler 35 Milyon $ Alacak Diğer Takımlarda Yıllık 7.5 Milyon $ Olacak + Perfomansına Göre Artacak Rakam

Kulüplerimize iyi Paralar Gidiyor Ama . Seyirci ne Yapsın Gene Mahkum Kaldık Kahvelere

antilove

Profesör
Reaksiyon puanı
11
3 Büyükler 35 Milyon $ Alacak Diğer Takımlarda Yıllık 7.5 Milyon $ Olacak + Perfomansına Göre Artacak Rakam

Kulüplerimize iyi Paralar Gidiyor Ama . Seyirci ne Yapsın Gene Mahkum Kaldık Kahvelere

kahvehanelerde maç izlemek kadar rezalet birşey yok ya
çok şükür şimdi sigara içmek yasak
eskide fosur fosur içip dumanını üstümüze üflüyorlardı
ama evin tadı bambaşka olur

proghakan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
trt ve telekom sayesinde digitürk 4 sene boyunca külüplere iyi para dağıtacak inşAllah bu

arada pazarlamayıda öğrenirde yurt dışınada türk futbolunu izletiriz....

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
trt ve telekom sayesinde digitürk 4 sene boyunca külüplere iyi para dağıtacak inşAllah bu

arada pazarlamayıda öğrenirde yurt dışınada türk futbolunu izletiriz....

türk futbolunu bizden başka kim izler
pis.png
çok kalitesiz maçlar
pis.png

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
her iddiasına varım 2 sene sonra digitürk batacak, iflas edecek, digitürk fiyatları abonelerine yansıyacak ama aboneler bu parayı vermekte zorlanacak yani digitürk üyeliğini sonlandıracaklar, digitürk abone sayısı kaybettikçe, digitürkte istediği parayı klüplere veremediği taktirde digitürk mağdur olacak o yüzden direk şifresiz yayın hakkı direk TRT``nin eline geçecek burayada yazıyorum, 321 bin doları ancak şifresiz yayın haklarıyla TRT öder nasıl olduğunu söylememe gerek yok türkiyede 30 milyon elektirik abonesi desek bunlardan 1 veya 1,5 tl alınsa klüplere istediği parayı verebilir 400 bin dolar olsun TRT yine o parayı verir, digitürkün abonesi 1 milyon değil nasıl o parayı klüplere nasıl verecekler ben hayret ediyorum çok yanlış yoldalar, TFF`de çok yanlış yapıyor.

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
her iddiasına varım 2 sene sonra digitürk batacak, iflas edecek, digitürk fiyatları abonelerine yansıyacak ama aboneler bu parayı vermekte zorlanacak yani digitürk üyeliğini sonlandıracaklar, digitürk abone sayısı kaybettikçe, digitürkte istediği parayı klüplere veremediği taktirde digitürk mağdur olacak o yüzden direk şifresiz yayın hakkı direk TRT``nin eline geçecek burayada yazıyorum, 321 bin doları ancak şifresiz yayın haklarıyla TRT öder nasıl olduğunu söylememe gerek yok türkiyede 30 milyon elektirik abonesi desek bunlardan 1 veya 1,5 tl alınsa klüplere istediği parayı verebilir 400 bin dolar olsun TRT yine o parayı verir, digitürkün abonesi 1 milyon değil nasıl o parayı klüplere nasıl verecekler ben hayret ediyorum çok yanlış yoldalar, TFF`de çok yanlış yapıyor.
iflas mı daha neler adamlar kimbilir 50 yılın planını yapmıştır ATmaCA53 :D :D kendilerine güveniyorlar ki oturumdan çekilmediler :)

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250

koskoca digiturk bu hesabı yapamıyor değilmi :D
321 bin dolar değil ayrıca 321 milyon dolar..
öyle alta reklam almakla , reklam arası vermekle toplanacak para değil o..

TRT alamaz bunu artık kafanıza sokun yav..
adamlar ihaleye bile girmedi hala daha aynı muhabbeti devam ettiriyorsunuz..

ha digiturk almasın TT alsın diyorsanız , derim size yediğiniz kazıkları ne çabuk unuttunuz da TT yi destekliyorsunuz..

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
iflas mı daha neler adamlar kimbilir 50 yılın planını yapmıştır ATmaCA53 :D :D kendilerine güveniyorlar ki oturumdan çekilmediler :)
komik olmayın ya, ben diyeceğimi dedim digitürk batacak diyorum siz kalkmışsınız 50 ylın planını yapmıştır diyorsunuz digitürkün 2 milyon üyesi olsada kurtarmazz, reklam dair kurtarmaz 2 sene sonra bu dediklerim olacak, digitürkün daha abone sayısı 1 milyonu geçmedi, fiyat artışına gidildiğinde digitürk üyeleri aboneliğini sonlandıracaklarını söylüyorlar ben söylemiyorum uydu ile ilgilli forum sayfalarına git görürsün yazıları, buda en çok dsmartın işine yarıyacak.

koskoca digiturk bu hesabı yapamıyor değilmi :D
321 bin dolar değil ayrıca 321 milyon dolar..
öyle alta reklam almakla , reklam arası vermekle toplanacak para değil o..

TRT alamaz bunu artık kafanıza sokun yav..
adamlar ihaleye bile girmedi hala daha aynı muhabbeti devam ettiriyorsunuz..

ha digiturk almasın TT alsın diyorsanız , derim size yediğiniz kazıkları ne çabuk unuttunuz da TT yi destekliyorsunuz..

TRT bal gibi alırdı da federasyon şifreli yayın yapacaksınız dediğinde trt fiyat artışı yapmaktan vazgeçti sende bunu kafana iyice sok, bilmiyorum sen digitürk çalışanımısın nesin bu kadar digitürkü savunduğuna göre var sende bir şey.

ben şifreli, paralı kanal düşmanıyım beni şimdiden tanı yani.

brskyk

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Ekmegim subatta 1 lira olacağı ülkemizde dar gelirli insanların asgari ücretle ev geçindirmeye çalışan insanların hiçmi hakkı yok evinde oturup maç izlemeye kendi takımını görmeye zam zam zam herşeye digi aldı onlar zaten dar gelirli insanları düşünmüyorlar EĞER düşünüyorlarsa 10 lira yapsınlar yerse hadi bakalım ve sadece kendi takımının maçını versin o zaman digi harbi digi olur ama yemez diyorum.:hammer::hammer:

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
.....

TRT bal gibi alırdı da federasyon şifreli yayın yapacaksınız dediğinde trt fiyat artışı yapmaktan vazgeçti sende bunu kafana iyice sok, bilmiyorum sen digitürk çalışanımısın nesin bu kadar digitürkü savunduğuna göre var sende bir şey.

ben şifreli, paralı kanal düşmanıyım beni şimdiden tanı yani.

matematiğin varmı?
digi , ort. yıllık 500$ dan 1 milyon üyesi olsa 500 milyon$ ediyor , reklam gelirleri hariç..
sadece digiturk eskisi gibi kar yapamayacak bu işten. Karamehmet önlemini almıştır zaten , ihalede masa başında durmadan hesabını yapıyordu..
digiturklede hiç bir alkam yok , evimde bile kullanmıyorum ama Türkiyede bu işi en iyi yapan onlar...
birde kendinle çelişiyorsun
madem TRT reklamlarla 300 küsur milyon$ ı çıkaracak ,
digiturkte bunun yarısını reklamda çıkarsa bile kurtarıyor..

koskoca çukurova grubu hesabını bilemicek , forumdaki adamlar hesabı daha iyi bilecek :D
hesap yapmayı öğren öğle tartışalım :)

bu arada şansal büyük ağanın lafı var 400 milyon veren şirket batar diye , o sadece blöf , hertürlü çıkarlar bu işte (nokta)

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Ekmegim subatta 1 lira olacağı ülkemizde dar gelirli insanların asgari ücretle ev geçindirmeye çalışan insanların hiçmi hakkı yok evinde oturup maç izlemeye kendi takımını görmeye zam zam zam herşeye digi aldı onlar zaten dar gelirli insanları düşünmüyorlar EĞER düşünüyorlarsa 10 lira yapsınlar yerse hadi bakalım ve sadece kendi takımının maçını versin o zaman digi harbi digi olur ama yemez diyorum.:hammer::hammer:
bu fedarasyon istifa etmediği sürece bunlar milli maçlarıda digitürkten yayınlatırlar, bunlardan HD televizyon digitürk, para var nasılsa, parası olmyan şifresiz maç izleme gibi bir şanı yok, sonuçda digitürke giden vergiler bizden çıkıyor ama maçları izleyemiyoruz.

matematiğin varmı?
digi , ort. yıllık 500$ dan 1 milyon üyesi olsa 500 milyon$ ediyor , reklam gelirleri hariç..
sadece digiturk eskisi gibi kar yapamayacak bu işten. Karamehmet önlemini almıştır zaten , ihalede masa başında durmadan hesabını yapıyordu..
digiturklede hiç bir alkam yok , evimde bile kullanmıyorum ama Türkiyede bu işi en iyi yapan onlar...
birde kendinle çelişiyorsun
madem TRT reklamlarla 300 küsur milyon$ ı çıkaracak ,
digiturkte bunun yarısını reklamda çıkarsa bile kurtarıyor..

koskoca çukurova grubu hesabını bilemicek , forumdaki adamlar hesabı daha iyi bilecek :D
hesap yapmayı öğren öğle tartışalım :)

bu arada şansal büyük ağanın lafı var 400 milyon veren şirket batar diye , o sadece blöf , hertürlü çıkarlar bu işte (nokta)

:D:D gülüyorum sana ama ne diyeyim sen haklısın diyeyim konu kapansın gitsin.

Son mesajlar