M8 mi yoksa 5s mi?

Bu konuyu okuyanlar

Enes Kocaman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
750 tlye sıfır m8 buldum ama kararsızım ıphone 5s 1400 tl sizce peşin m8 mi yoksa taksitle 5s mi ?

murdax105nc

Asistan
Reaksiyon puanı
33
750 tlye nasıl güvenip alacaksın merak ettim. 750 tlye yurtiçi kayıtlı m8 bulamazsın. bulacağın en fazla yurtdışı pasaport kayıtlıdır. garantili falan diyorsa satan kişi kendi garantisi altına almıştır, en ufak sorunda çöpe atmak zorunda kalırsın. muhtemelen sahibinden'de gördün ama o sitenin çakalı çoktur. mağaza diye güvenme hemen.

yurtdışı kayıt benim için sorun değil dersen, en azından bir tanıdığın aracılığıyla getirt. öbür türlü bulaşılmaz.

Enes Kocaman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sahibinden.comda gördüm haklısın ama güvenmedim onlara bizim burda bi telefoncu satıyor 750 tlye sıfır kararsız bıraktı beni

murdax105nc

Asistan
Reaksiyon puanı
33
çünkü güvenilir olduğunu düşünmüyorum. ben kendi payıma 750 lirayı riske atmazdım.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
750 tlye sıfır m8 buldum ama kararsızım ıphone 5s 1400 tl sizce peşin m8 mi yoksa taksitle 5s mi ?

Merhaba,

750 tl'ye m8 bulduysani alinir. Cunku m8 eski olmasina ragmen islemci ve kasa malzemesi konularinda daha ust sinif oldugu icin 750 tl banindaki bircok urunden daha basarili. Fakat eksik oldugu noktalarda var cihazin. Bunlar arka kamera performansi, 2g ram'e sahip olmasi, beklenenin altinda kalan batarya performansi.

İphone 5s oldukca sevilen ve tutulan bir model oldu. Ciktigi donemde guclu bir donanim ile gelmesi kamera ve ekraninin begenilmesi ve tasarimdaki saglamlik kalitesi. Bu urununde eksileri var tabikide. Batarya performansi iyi degil cihazin. Ayrica cihaz gunumuz sartlarinda ios 9 ustu versiyonlarda performans olarak bir dudude gecti. Bu dusus simdilik rahatsiz edici degil ama ilk ciktigindaki surumunden beri kullanan kullanicilar simdiki haline gore bunun farkindalar. İos uzun sure ayni performansi vermesi ile unlu ama cihazin yasi buyuduce artik belli bjr noktadan sonra ios da caresiz kaliyor. Bugun alirsaniz 5s'i 1 sene sorunsuz goturur ama 1 seneden sonra artik iyice performansi duser. Yani ben 1500 tl gibi bir fiyata 5s in gereksiz pahali oldugu kanaatindeyim.

Tavsiyem;

* İphone 5s ' e bu butceleri vermektense islemci, ekran, kamera,batarya konularinda daha iyi olan ve daha uygun fiyata bulabilceginiz lg g4 urununu tavsiye ederim. Hepsiburada da 1250tl, kipa'da 1400 tl idi en son. 5s'den daha basarili bu fiyat bandinda.

* İlla iphone istiyorsaniz butcenizi arttirip en az ikinci el bir iphone 6 veya sifir bir iphone 5se almanizi oneririm.

* 750 tl'ye m8 almaktansa da 1000 tl bandinda gelecsk olan gm5plus hem daha genc bir urun hem gunumuz teknolojilerine daha sahip, hemde guncellemd derdiniz olmucak bir urun. Ayrica gm5plus'in kamerasini daha gormedik ama m8 den daha basarili olma ihtimali yuksek bu konuda.

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
M8 de 5 s de alma
Bunlarin ikiside miladı doldu
Lg g4 al veya gm5 plus bekle

the grudge

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Sahibinden.comda gördüm haklısın ama güvenmedim onlara bizim burda bi telefoncu satıyor 750 tlye sıfır kararsız bıraktı beni
dolandırıcı çıkma olasılığı yüksek... başkasının ilanını kopyalayan çakal işi ilana benziyor...

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Şu saatten sonra M8 isteyen M8s fiyatlarını takip etsin. Telefonun güncellemelerinin fişinin HTC çektiği zaman ortada kalmayın, yazıktır.