M51 Hakkında Düşüncelerimiz

M51 mi Mi Note 10 Lite mı?

• M51

• Mi Note 10 Lite

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Samsung M serisi almayın aldırmayın bence. 3799 TL verilmez M serisi bir telefona.

Kağıt üstünde batarya yüksek gibi duruyor ama gerçek kullanımda 4000-4500 mAH batarya performansı veriyor.
Ayrıca 9.5mm kalınlık 213 gr ağırlık 6.7 inç ekran tablet gibi birşey taşırsın cebinde. Kağıt üstünde ki verilere kanmamak lazım çoğu zaman.
Doğru. Telefon çok büyük. A9 bile büyük geliyor bana.

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Edilebilir tabii ki.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Koskoca S10+ 1200 TL birden düşüyor o da düşecek. Az bir süre sonra 3.5 seviyelerine geriler.
@grbzz S10+ Fiyatı Demişken Biraz Alakasız Bir Soru Olucakta Sizce Fiyat Sürekli Bu Bantta Kalırmı Çünkü Dolar Artıyor Ve İndirimler Zamanla Bitiyor Sizce Yükselişe Geçicekmi İlerde

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
@grbzz S10+ Fiyatı Demişken Biraz Alakasız Bir Soru Olucakta Sizce Fiyat Sürekli Bu Bantta Kalırmı Çünkü Dolar Artıyor Ve İndirimler Zamanla Bitiyor Sizce Yükselişe Geçicekmi İlerde
Net konuşamam ama büyük ihtimalle ellerinde kaldığı için indirim yaptılar. Stoklar yenilenirse fiyatlar da otomatik olarak artar diye düşünüyorum.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
M51 hakkında biraz kararsız kaldım.
Batarya: Çok İyi
Ekran:Çok iyi
Kamera: Çok İyi
Performans: Çok İyi
Malzeme Kalitesi : Orta
Tasarım: ???
Benim kararsız kaldığım tarafı tasarımı. A31 , A51, A71, M31. Bunların hepsinin arka kapak tasarımı aynı (kamera yerleşimi vb.). Tek fark bazılarında parmak izi okuyucusu arkada değil o kadar. Yoksa bir farkı yok. Mesela ben bu telefonu alırsam arkadan bakan biri M51 olduğunu anlayacak mı? Çok sanmıyorum. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?
İkiside güzel cihaz ikiside alınabilir.Bu cihazlar dışında Realme 6 Pro yada bı bak derim.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Realme 6 Pro da çok güzel cihaz. Ben bunu buds fırsatı yüzünden ve özellikleri de iyi olduğundan beğeendim. Sizce buds hediyesi arka kapağın plastik olmasını e tasarımın yerini tutar mı?
İkiside güzel cihaz ikiside alınabilir.Bu cihazlar dışında Realme 6 Pro yada bı bak derim.

sama

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Hi fi desteği yüksek kaliteli ses çıkışı sağlıyor demek. Çoğu kullanıcı için önemsiz. Benim gibi sese önem veren az bir kesimi ilgilendiriyor.
Bu hifi özelliği dış hoparlörde mi yoksa kulaklık için mi var. Ben de kulaklık ses kalitesine gerçekten çok önem veriyorum.. Bu konuda RealMe 6 pro nasıl?

Mr_Ahmet

Doçent
Reaksiyon puanı
454
Bu hifi özelliği dış hoparlörde mi yoksa kulaklık için mi var. Ben de kulaklık ses kalitesine gerçekten çok önem veriyorum.. Bu konuda RealMe 6 pro nasıl?
Dış hoparlör olamaz. Hoparlörler o kadar iyi ses veremiyor. Verir aslında ama kaliteli olanları baya pahalı oluyor. Kulaklık ile olur. Zaten öyle ahım şahım bir fark yok. Aslında var ama sese önem verenlerin fark edeceği seviyede. Normal kullanıcı için önemsiz.

sama

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Teşekkürler. Biraz müzisyenlik var, müziği de çok seviyorum o yüzden sordum bu özelliği.. RealMe 6 pro da da Dolby Atmos denen bir şey varmış İnşallah iyi bir şeydir..

Reaksiyon puanı
6,381
Batarya: Çok İyi
Ekran:Çok iyi
Kamera: Çok İyi
Performans: Çok İyi
Malzeme Kalitesi : Orta
Tasarım: ???
Ekran çok iyi falan değil.
Kamera da çok iyi falan değil.
Performansı da çok iyi falan değil.

Ekran standart fhd+ 60Hz ekran, kamerası rakiplerine yakın bir kamera, performansı da rakipleri ile aşağı yukarı aynı.