M30s mi Redmi Note 8 mi

Samsung M30s mi Redmi Note 8 mi

• Samsung M30s

Kullanılan: 8 53.3%
  • Redmi Note 8 4gb/64gb

Kullanılan: 7 46.7%

• Kullanılan toplam oy
    15
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
2,554
Hocam işin asli şu;
Note 8 aldim internetten fakat çok memnun kalmadim. İade sansimi deneyip iade edecem ve kabul edilirse baska bi telefon alacam. Hos iade edilmezse de mecburen bunu kullanmak zorunda kalacam. Baska bi onerin olacaksa onu da dikkate alabilirim.
2000 altı en iyisi m30s ben olsam m30s alırdım.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
M30S'i tercih ederim ve bunun tek sebebi RN8'in tasarımını hiç iyi bulmuyor olmam (Pro'sunun tasarımı çok güzel iken bu otobüs körüğüne benziyor bence) ve OLED panel olur.
zaten bizim ülkede en çok Pro modeli tutuldu RN8 yan model gibi bir şey oldu

Reaksiyon puanı
6,381
Zaten ben her şey işlemci demedim arkadaş Qualcom işlemci demiş bende cevap verdim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca RN8 2.0 değilmi?

Son düzenleme:

Yilmaz.dag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Anket durumuna gore suan yariyariya görünüyor ve bu sonuc beni ikilemde birskiyor. Gerçekten 2 telefonu kullanıpta fikir sunabilecek çıkar mi acaba

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Benim tercihim kesinlikle m30s olurdu.Kardeşime mi 9t aldıktan sonra xiomilerden direk soğudum ayarları çok karışık bazı ayarlar olmaması gereken yerlerde ayrıca ios çakması gibi olmuş hiç hoşuma gitmedi benim.Bir diğer sebep ise ips ekranlı telefon artık tercih edilmemeli diye düşünüyorum özellikle de cihazı gece modunda kullanmayı seviyorsanız.M30s in pil avantajı var ayrıca ve one ui arayüzü yeni haliyle çok güzel oldu özellikle de android 10 ile.Kendim de a30 kullanıyorum aslında çok sevmiyorum samsungu ama xioami samsungtan da kötüymüş bunu öğrenmiş oldum.Bunlar benim kişisel görüş ve deneyimlerim tabi alacak kişi sensin senin için işlemci önemliyse rn8 de alabilirsin.
ekran konusunda bende senin gibi düşünüyorum ama onun için ablamın kesenin ağzını açması gerekiyor Realme 6 Pro'ya zor ikna ettim