M30s mi Redmi Note 8 mi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Samsung M30s mi Redmi Note 8 mi

• Samsung M30s

Kullanılan: 8 53.3%
  • Redmi Note 8 4gb/64gb

Kullanılan: 7 46.7%

• Kullanılan toplam oy
    15
  • Anket kapatılmış .
Benim tercihim kesinlikle m30s olurdu.Kardeşime mi 9t aldıktan sonra xiomilerden direk soğudum ayarları çok karışık bazı ayarlar olmaması gereken yerlerde ayrıca ios çakması gibi olmuş hiç hoşuma gitmedi benim.Bir diğer sebep ise ips ekranlı telefon artık tercih edilmemeli diye düşünüyorum özellikle de cihazı gece modunda kullanmayı seviyorsanız.M30s in pil avantajı var ayrıca ve one ui arayüzü yeni haliyle çok güzel oldu özellikle de android 10 ile.Kendim de a30 kullanıyorum aslında çok sevmiyorum samsungu ama xioami samsungtan da kötüymüş bunu öğrenmiş oldum.Bunlar benim kişisel görüş ve deneyimlerim tabi alacak kişi sensin senin için işlemci önemliyse rn8 de alabilirsin.

Yilmaz.dag

Üyecik
Benim tercihim kesinlikle m30s olurdu.Kardeşime mi 9t aldıktan sonra xiomilerden direk soğudum ayarları çok karışık bazı ayarlar olmaması gereken yerlerde ayrıca ios çakması gibi olmuş hiç hoşuma gitmedi benim.Bir diğer sebep ise ips ekranlı telefon artık tercih edilmemeli diye düşünüyorum özellikle de cihazı gece modunda kullanmayı seviyorsanız.M30s in pil avantajı var ayrıca ve one ui arayüzü yeni haliyle çok güzel oldu özellikle de android 10 ile.Kendim de a30 kullanıyorum aslında çok sevmiyorum samsungu ama xioami samsungtan da kötüymüş bunu öğrenmiş oldum.Bunlar benim kişisel görüş ve deneyimlerim tabi alacak kişi sensin senin için işlemci önemliyse rn8 de alabilirsin.
Hocam işin asli şu;
Note 8 aldim internetten fakat çok memnun kalmadim. İade sansimi deneyip iade edecem ve kabul edilirse baska bi telefon alacam. Hos iade edilmezse de mecburen bunu kullanmak zorunda kalacam. Baska bi onerin olacaksa onu da dikkate alabilirim.

iMaKaNDi

Asistan
Ben 2 gün önce mi9t aldım. Sim kart takmadım. :) kullanıyoruz bakalım şimdilik. Sim kart takılan cihazları geri almıyorlar.

Yilmaz.dag

Üyecik
Ben 2 gün önce mi9t aldım. Sim kart takmadım. :) kullanıyoruz bakalım şimdilik. Sim kart takılan cihazları geri almıyorlar.
Yorumlara gore hareket edip deneyecem sansimi. Bakalım kimileri kutusunu açtığında almazlar diyor, kimisi istersen herturlu kullan iade alırlar diyor, karışık isler galiba biraz

OzkanK.

Profesör
Aldığın üründen cayabilirsin. Kanunu araştır bilgi sahibi ol. Bu kadar kasmaya gerek yok inan :)
İnternet alışverişlerinde cayma hakkı var kanunen ama benim bidliğim telefon bu uygulamanın dışında. Bir kere SİM kart taktımı artık geri iade edemiyorsun telefonu.

Son mesajlar

stat counter