M30s mi Redmi Note 8 mi

Samsung M30s mi Redmi Note 8 mi

• Samsung M30s

Kullanılan: 8 53.3%
  • Redmi Note 8 4gb/64gb

Kullanılan: 7 46.7%

• Kullanılan toplam oy
    15
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Yilmaz.dag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle beklentim;
Ortalama 2-3 yıl kullanim
Kamera performansı
Batarya
Sağlamlık

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
bataryada m30s
hızlı şarjda rn8
kamerada rn8
saglamlikta yanlış bilmiyorsam rn8 daha iyi
Bence rn8

Yilmaz.dag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bataryada m30s
hızlı şarjda rn8
kamerada rn8
saglamlikta yanlış bilmiyorsam rn8 daha iyi
Bence rn8
Kamera karşılaştırması yaptınız mı daha önce ? Yanlış anlamayın ben sadece rn8 i pek iyi gibi bulmadım tabi m30s de kullanmadım hiç ama rn8 çok iyi değil gibi

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Kamera karşılaştırması yaptınız mı daha önce ? Yanlış anlamayın ben sadece rn8 i pek iyi gibi bulmadım tabi m30s de kullanmadım hiç ama rn8 çok iyi değil gibi
yok neden yanlış anlayayım rn8 in kamerasını testettim m30s u tam olarak bilemiyorum siz iyi bulmadiysaniz yani öyledir o zman
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya ekran kalitesi?
IPS ekran ile amoled ekrandan hangisini tercih ederdiniz;
diye sorsam? :)
IPS tercih ederim ?
O mu daha kötü olan yoksa?
tercihlerim genelde Garib oluyor ama...

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
M30S'i tercih ederim ve bunun tek sebebi RN8'in tasarımını hiç iyi bulmuyor olmam (Pro'sunun tasarımı çok güzel iken bu otobüs körüğüne benziyor bence) ve OLED panel olur.

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
M30s demişler ama şuna dikkat et; telefon ne kadar sürede şarj oluyor? 2 telefon arasında buna da dikkat et. Bende A70 vardı. 1 saate doluyordu.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
M30s demişler ama şuna dikkat et; telefon ne kadar sürede şarj oluyor? 2 telefon arasında buna da dikkat et. Bende A70 vardı. 1 saate doluyordu.
Hızlı şarj mi OLED panel mi?
Burada soru bu olmalı, kullanıcı kendi ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak cevaplandirir bunu.

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
Hızlı şarj mi OLED panel mi?
Burada soru bu olmalı, kullanıcı kendi ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak cevaplandirir bunu.
Ekran o kadar önemli değil açıkçası. Piksel piksel ekran yok artık eskisi gibi. Ben whatsapp tan gelen mesaja instagrama yüklenen fotoğrafa izlediğim videoya ha ips ten bakmışım ha süper amoled ha oled. Aynı hepsi aynı. Netlik keskinlik doygunluk oluyor görüntüde ama görüyorsun bitiyor yani o an için. Ama şarja gelince konu... power bank miydi prizin başımda 2 saat beklemek miydi.... bunlara kafa yormamak gerek. Telefon acil değilse biraz daha bekle. Güzel telefonlar gelecek yaza doğru

Yilmaz.dag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
M30s kullanmak mümkün değil ne yazıkki, hiç bı yerde bulunmuyor ve kıyaslama yapamadım gerçekten. Aranızda M30s kullanan var midir, özellikle onlardan yorum bekliyorum nasıldır ne değildir

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
Epey.com a gir. Oradan kıyaslama yaparsın. Ama kitapta yazan ile deneyimlemek farklı

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
Günümüzde ki çoğu cihaz artıkiyi kameraya sahip. İş video boyutuna gece çekimine vs. Gelince değişiyor. Kameraya o kadar takılma. Eskiden benim nokia 5 senin nokia 3.2 mp muhabbeti olurdu. Bu 2 cihazda kamera açısından seni üzmez. Zaten sürekli karanlık ortam fotoğrafı çekerim ben diyorsan telefonla işin olmamalı

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Öncelikle beklentim;
Ortalama 2-3 yıl kullanim
Kamera performansı
Batarya
Sağlamlık
Alırken ihtiyaçlarına hitap eden bir telefon almak için bunların dxomark antutu ve YouTube daki testlere bak. Tabi Kullanıcı yorumlarını da oku

Reaksiyon puanı
2,554
Benim tercihim kesinlikle m30s olurdu.Kardeşime mi 9t aldıktan sonra xiomilerden direk soğudum ayarları çok karışık bazı ayarlar olmaması gereken yerlerde ayrıca ios çakması gibi olmuş hiç hoşuma gitmedi benim.Bir diğer sebep ise ips ekranlı telefon artık tercih edilmemeli diye düşünüyorum özellikle de cihazı gece modunda kullanmayı seviyorsanız.M30s in pil avantajı var ayrıca ve one ui arayüzü yeni haliyle çok güzel oldu özellikle de android 10 ile.Kendim de a30 kullanıyorum aslında çok sevmiyorum samsungu ama xioami samsungtan da kötüymüş bunu öğrenmiş oldum.Bunlar benim kişisel görüş ve deneyimlerim tabi alacak kişi sensin senin için işlemci önemliyse rn8 de alabilirsin.

Yilmaz.dag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Benim tercihim kesinlikle m30s olurdu.Kardeşime mi 9t aldıktan sonra xiomilerden direk soğudum ayarları çok karışık bazı ayarlar olmaması gereken yerlerde ayrıca ios çakması gibi olmuş hiç hoşuma gitmedi benim.Bir diğer sebep ise ips ekranlı telefon artık tercih edilmemeli diye düşünüyorum özellikle de cihazı gece modunda kullanmayı seviyorsanız.M30s in pil avantajı var ayrıca ve one ui arayüzü yeni haliyle çok güzel oldu özellikle de android 10 ile.Kendim de a30 kullanıyorum aslında çok sevmiyorum samsungu ama xioami samsungtan da kötüymüş bunu öğrenmiş oldum.Bunlar benim kişisel görüş ve deneyimlerim tabi alacak kişi sensin senin için işlemci önemliyse rn8 de alabilirsin.

Hocam işin asli şu;
Note 8 aldim internetten fakat çok memnun kalmadim. İade sansimi deneyip iade edecem ve kabul edilirse baska bi telefon alacam. Hos iade edilmezse de mecburen bunu kullanmak zorunda kalacam. Baska bi onerin olacaksa onu da dikkate alabilirim.

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
Ben 2 gün önce mi9t aldım. Sim kart takmadım. :) kullanıyoruz bakalım şimdilik. Sim kart takılan cihazları geri almıyorlar.

Yilmaz.dag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben 2 gün önce mi9t aldım. Sim kart takmadım. :) kullanıyoruz bakalım şimdilik. Sim kart takılan cihazları geri almıyorlar.
Yorumlara gore hareket edip deneyecem sansimi. Bakalım kimileri kutusunu açtığında almazlar diyor, kimisi istersen herturlu kullan iade alırlar diyor, karışık isler galiba biraz

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Mi 9T almanı öneririm M30s'e para verme bence.

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
Yorumlara gore hareket edip deneyecem sansimi. Bakalım kimileri kutusunu açtığında almazlar diyor, kimisi istersen herturlu kullan iade alırlar diyor, karışık isler galiba biraz
Aldığın üründen cayabilirsin. Kanunu araştır bilgi sahibi ol. Bu kadar kasmaya gerek yok inan :)

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Aldığın üründen cayabilirsin. Kanunu araştır bilgi sahibi ol. Bu kadar kasmaya gerek yok inan :)
İnternet alışverişlerinde cayma hakkı var kanunen ama benim bidliğim telefon bu uygulamanın dışında. Bir kere SİM kart taktımı artık geri iade edemiyorsun telefonu.

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
İnternet alışverişlerinde cayma hakkı var kanunen ama benim bidliğim telefon bu uygulamanın dışında. Bir kere SİM kart taktımı artık geri iade edemiyorsun telefonu.
Bende yazdım yani özellikle sim kart takmadım diye :)