M2 SSD Girişi Olmayan Laptopa SSD Takmak

Bu konuyu okuyanlar

AirLife

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
20
Biliyorum DVD çıkarıp bir parça ile SSD takılıyor ama benim merak ettiğim DVD yerine bir parça ile M2 SSD takılabilir mi ? Araştırdım böyle bir şey bulamadım.

"Melih"

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933
Hardisk yeri ssd takıbilirisin.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Son düzenleme:

AirLife

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
20
Wifi girişine m2 ssd takamazsınız. Msata ssd takabilirsiniz

Hayır takmayacağım zaten. Belirtmeyi unutmuşum pardon. Mini PCI Express ile ekran kartını yükseltmeyi düşündüm. İzlediğim videolar da WiFi kısmına takıyorlar. WiFi'den de mahrum olmayı istemem. Eğer uygun olursa senin verdiğin linktekini alıp, girişi alttaki aparat ile yapmayı isterim.

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Hayır takmayacağım zaten. Belirtmeyi unutmuşum pardon. Mini PCI Express ile ekran kartını yükseltmeyi düşündüm. İzlediğim videolar da WiFi kısmına takıyorlar. WiFi'den de mahrum olmayı istemem. Eğer uygun olursa senin verdiğin linktekini alıp, girişi alttaki aparat ile yapmayı isterim.

Hayır kullanamazsınız. Wifi girişi ile m2 sata girişi farklıdır.

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,930
Biliyorum DVD çıkarıp bir parça ile SSD takılıyor ama benim merak ettiğim DVD yerine bir parça ile M2 SSD takılabilir mi ? Araştırdım böyle bir şey bulamadım.
SATA takın gerek yok uğraşmaya. mSATA varsa benim PC de olduğu gibi mSATA takın.

sekoobey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba sayın AirLife cihazınıza m2 takmanız için dvd girişinden ödün vermeniz gerekmez. Linkteki ürünü kullanarak m2 ssdnizi 2.5" sata girişine takabilirsiniz.